Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Sójový extrakt a rakovina prsu

Nov 01, 2016

Zatímco sójový extrakt může pomáhat zmírnit návaly horka, vědci upozorňují postmenopauzální ženy před příliš vysokou dávkou sóji, zejména ve formě doplňků, které obsahují velké množství sójových isoflavonů. A pokud jste měli rakovinu prsu citlivou na estrogen a užíváte selektivní modulátor estrogenových receptorů, jako je tamoxifen nebo inhibitor aromatázy, jako je Aromasin, je dobré se zdržet sóji. Sójový isoflavon genistein může působit proti supresorům estrogenu - což by způsobilo, že vaše léky po léčbě jsou méně účinné. Po dokončení úplného cyklu supresorů estrogenu (obvykle 5 let) můžete znovu začlenit sójový extrakt do stravy, a to v skromných množstvích. Pokud stále chcete výhody isoflavonů, zkuste stolovat na luscích, celých zrnech a ořechů.
Můžete získat nejvíce výhod z konzumace sójových isoflavonů, jako je genistein, jestliže izoflavony pocházejí z potravin - nikoliv z výživových doplňků. Americká rakovinová společnost tvrdí, že koncentrované výtažky sójových isoflavonů mohou podpořit růst nádorů a je třeba se jim vyhnout. Ženy v japonské studii, které měly nejnižší míru rakoviny prsu, konzumovaly sójový extrakt z dětství nebo alespoň od před pubertou. Ženy po menopauze by neměly přehánět sójové produkty, protože silné isoflavony napodobují přirozený estrogen, který pohání 80% všech případů rakoviny prsu.
Kde koupit sójový extrakt?
Můžete mít hluboké znalosti o sójovém extraktu. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back