Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Speciální funkce korkového oleje

Aug 23, 2016

Zlepšete imunitní systém :

Olovnatý a hřebíčkový olej jsou užitečné při posilování imunitního systému. Jeho antivirové vlastnosti a schopnost čištění krve zvyšují odolnost vůči mnoha chorobám, protože antioxidanty v esenciálním oleji z klinků zachytávají tělo nebezpečných volných radikálů, které způsobují velké množství onemocnění, jako je srdeční onemocnění a určité druhy rakoviny.

Relief Bolesti hlavy:

Hřebíčkový olej , když je smíchán se solí a aplikován na čelo, poskytuje chladicí efekt a pomáhá při úlevě od bolesti hlavy. Hřebíčkový olej má v sobě mnoho flavonoidů, které jsou protizánětlivými činidly. Při lokálním aplikování na chrámy nebo krk tato protizánětlivá kvalita ulehčí zánět nebo napětí, které tak často přináší bolesti hlavy. Ze stejného důvodu se hřebíčkový olej používá jako bolest na jiných částech těla, jako jsou klouby a přepracované svaly, aby poskytl určitou úlevu od bolestivého zánětu nebo otoku.

Léčba respiračních problémů:

Hřebíčkový olej má chladicí a protizánětlivý účinek a často se používá k vyčištění nosní průchodky. Tento expektorant je užitečnou léčbou pro různé respirační poruchy včetně kašle, nachlazení, bronchitidy, astmatu, sinusitidy a tuberkulózy. Žvýkání klíčky je tradičně doporučeno uklidnit bolest v krku.

Relief Earache:

Směs teplého hřebíčkového oleje a sezamového oleje je dobrým prostředkem pro uši. Květina květu je zdrojem této příznivé přísady tohoto silného silice.

Léčit trávení:

Hřebíčkový olej je tradičně účinná při léčbě problémů souvisejících s žaludkem, jako je škytavka, poruchy trávení, pohybová nemoc a plynatost. Proto je hřebíček jedním z nejdůležitějších koření přidaných k mnoha indickým pokrmům. To je opět kvůli silným účinkům eugenolu, jedné z hlavních funkčních částí klinického esenciálního oleje.

Znečištění nevolnosti:

Křehký olej pomáhá snižovat nevolnost a zvracení a často se používá k ranní nemoci a nepohodlí souvisejícím s těhotenstvím. Používání příležitostně v aromaterapii nebo topické aplikaci na polštáře v noci pro dlouhodobou inhalaci může vést k těmto pozitivním účinkům.

Back