Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Spinach Powder Přínosy pro zdraví

Mar 14, 2016

Špenátový prášek je jednou z nejživějších potravin na planetě. Tato listová zeleň je vynikajícím zdrojem několika důležitých vitaminů a minerálů, včetně vitamínu K, vitamínu A, manganu, hořčíku, železa, vitamínu C, vápníku, draslíku, folátu a dalších vitamínů B.

Organický špenátový prášek také obsahuje antioxidanty, betain, glykoglycerolipidy a omega-3 mastné kyseliny odvozené od rostlin, látky, u nichž se ukázalo, že pomáhají snižovat zánět v těle, snižovat riziko rakoviny a srdečních onemocnění, chránit zraku a posilovat funkci imunitního systému.

Glykoglycerolipidy mají zvláštní ochranné účinky proti zánětu v zažívacím traktu, což by mohlo být velmi významným přínosem pro 30 a více milionů Američanů trpících IBS a / nebo IBD. Minimalizace zánětu je klíčovou strategií pro snižování dlouhodobého rizika rakoviny, a to jak obecně, tak především rakoviny tlustého střeva.

Nedávný výzkum také zjistil, že čistý špenátový prášek je zvláště účinný při odvrácení několika specifických typů rakoviny. Lykopen a kartenoidy mohou skutečně zabíjet a zabraňovat replikaci buněk rakoviny prostaty; beta karoten výrazně snižuje riziko rakoviny prsu po celou dobu života; a flavanoidy mohou snížit riziko rakoviny vaječníků až o 40 procent.

Přesvědčen o zdravotních přínosech špenátu. Níže naleznete několik tipů a receptů, které vám pomohou zabudovat do vašeho jídla další špenát.

Zelené Smoothies - zelené smoothies jsou rychlý, snadný a chutný způsob, jak začlenit více špenát ve vaší stravě. Projíždí skvělou snídani "na cestách" nebo denní občerstvení s hustou výživou. Také jemně strouhaná nebo čistá listová zelenina je lépe trávena a vstřebávána tělem než těmi, které jsou v celé své formě, čímž je hladké a ideální systém dodávání. Zde jsou některé tipy pro výrobu zelených smoothies, následuje jeden z našich oblíbených receptů.

Kde koupit Špenátový prášek ?
Můžete mít hluboké znalosti o Spinach Powder . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

 


Back