Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Chirurgie Clotting drog tranexamová kyselina

Jan 25, 2016

Co je kyselina tranexamová?

Kyselinu tranexamovou nebo TXA, není nové. Je to droga srážení, který byl použit v omezené situace, například některé ordinace, kde snižuje krvácení. Kyselina tranexamová (TXA) se používá k léčbě nebo prevenci nadměrné ztráty krve z trauma, chirurgický zákrok a v různých onemocnění včetně hemofilie a silné menstruační krvácení. Dodává se ve formě perorální a intravenózní.

Použití v chirurgii kyseliny tranexamové
V kardiochirurgii například koronární tepnu obejít chirurgii, používá se k prevenci nadměrné ztráty krve.
V operaci páteře, například korekce skoliózy s zadní spinální fúzi pomocí přístrojové techniky, aby se zabránilo nadměrné ztráty krve.
V porodnictví kyselina tranexamová se používá po dodání ke snížení krvácení, často s syntocinon/oxytocin a fundu masáž. Hlavní proces probíhá po celém světě stanovit účinnost léku zatknout poporodní krvácení (PPH). Vzhledem k tomu, lék mohou být podávány orálně, má velký potenciál ke snížení úmrtnosti v zemích rozvojových, kde je primární zdravotní péče často nedostupné.

Kde koupit kyselinu tranexamovou?

Jsme rádi, že si můžete všimnout v článku.
Každý, kdo má zájem také o kyselinu tranexamovou můžete zakoupit od alibaba (si-an Fengzu biologické Techology Co., Ltd.) nebo přímo odeslat e-mailem
Sales@fengzusw.com. Vítá vás poslat dotaz. Těšíme se na spolupráci s vámi.


Back