Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Synephrine HCL Vedlejší účinky a použití

Feb 25, 2016

Synephrin Hydrochlorid je extrakt, který se nejčastěji získává z nezralého rostliny Bitter Orange (Citrus aurantium), ale nachází se v mnoha dalších citrusových rostlinách, včetně sevilských pomerančů, mandarinových pomerančů, klementinek, sladkých pomerančů Marrs, nobelových mandarinek a grapefruitu. To je populární pro hubnutí a je často nalezený ve vzorcích, které zahrnují mnoho dalších sloučenin, ale často tyto produkty obsahují silné stimulanty a byliny, které mají buď příliš velký účinek nebo vůbec žádný.

Synefrin je populární alternativou stimulantů, která může lidem zanechat pocit podráždění, nervozity nebo kabeláže. Jednou z velkých vlastností Synephrine je jeho schopnost zvýšit energii i rychlost metabolismu bez zvýšení srdeční frekvence nebo krevního tlaku. Tento zvědavý účinek vedl k jeho nárůstu popularity jako pomůcek na ztrátu hmotnosti a čerpání energie.

Synefrin působí na adrenergní receptory v mozku. Zaměřením na adrenergní receptory související s věcmi, jako je snížená chuť k jídlu, vysoký metabolismus, metabolismus cholesterolu a spalování tuků, Synephrine dokáže produkovat stimulačně podobné účinky bez zvýšeného krevního tlaku a vazokonstrikce.

Pro snížení tělesné hmotnosti je Synephrine ve své vlastní lize. Prášek synefrinu byl opakovaně zkoumán kvůli jeho účinkům při spalování tuků a ukázalo se, že zvyšuje lipolýzu (rozkládá tuk pro použití jako energie). Při zvyšování rychlosti metabolizmu může Synephrine také snížit inzulinovou rezistenci. Mnoho lidí užívá Synephrine předtím, než udeří do posilovny. Synefrín ukázal, že pomáhá atletické aktivitě a díky energetickým výhodám se někteří lidé cítí více dychtivě dát práci v náročném dni.

Kde koupit synefrin ?
Můžete mít hluboké pochopení synefrinu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back