Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Terbinafin prášek: uese, výhody a cena

Mar 25, 2017

Terbinafinový prášek byl objeven v roce 1991. Je na seznamu základních léčivých přípravků Světové zdravotnické organizace, nejúčinnější a nejbezpečnější léky potřebné pro zdravotnictví. Velkoobchodní náklady v rozvojovém světě jsou asi 2,20 USD za 20 g trubice. Ve Spojených státech stojí léčba méně než 25 USD a je k dispozici na přepážce.

Terbinafin se používá k léčbě některých typů houbových infekcí (např. Nehtů nebo nehtů). Funguje tím, že zastaví růst hub. Tento lék patří do třídy léků známých jako antifungální látky.

Před použitím terbinafinu:

Některé zdravotní stavy mohou interagovat s terbinafinem. Informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud máte nějaké zdravotní stavy, zvláště pokud se na Vás vztahuje některá z následujících věcí:

jestliže jste těhotná, plánujete otěhotnět nebo kojíte

jestliže užíváte jakýkoli lék na předpis nebo bez předpisu, rostlinný přípravek nebo dietní doplněk

jestliže máte alergie na léky, potraviny nebo jiné látky

jestliže máte anamnézu obtíží s ledvinami nebo játry, lupus, deprese, psoriázu, zneužívání alkoholu nebo závislosti nebo krevní problémy (např. anémie)

jestliže máte oslabený imunitní systém nebo nízké počty bílých krvinek

Jak používat terbinafin:

Terbinafin použijte podle pokynů svého lékaře. Zkontrolujte na štítku na léku správné pokyny pro dávkování.

Používání tablet: Užívejte ústa s jídlem nebo bez jídla.

Tablety se užívají v různých časových obdobích v závislosti na vašem stavu. Úplný přínos nemusí být zaznamenán po několika měsících po ukončení léčby. To zahrnuje čas potřebný k růstu zdravých nehtů.

Použití laku na nehty: Použijte při spánku, pokud vám lékař neřekne jinak. Zasažené nehty umyjte a vysušte a poté aplikujte tenkou vrstvu léku.

Nepoužívejte lak na nehty na ránu nebo na poškozenou nebo poškozenou pokožku.

Použijte lak na nehty, dokud se nezvýší nový, zdravý neht, pokud Vám lékař neřekne jinak. To obvykle trvá 6 až 12 měsíců, v závislosti na vašem stavu.

Chcete-li úplně vyčistit infekci, užívejte terbinafin pro úplný průběh léčby. Pokračujte v užívání, i když začnete léčit před ukončením léčby.

Pokud vynecháte dávku terbinafinu, vezměte ji co nejdříve. Pokud je skoro čas na další dávku, přeskočte vynechanou dávku a pokračujte v pravidelném dávkování. Neužívejte 2 dávky najednou.

Zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče o všech otázkách týkajících se používání terbinafinu.

Kde koupit terbinafin?

Můžete mít hluboké znalosti o terbinafinovém prášku. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back