Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Testolon / RAD 140 | Použití, přínosy a vedlejší účinky přípravku FZBIOTECH

Sep 29, 2017

RAD140 prokázal silnou anabolickou aktivitu na svalovině a kostě v preklinických studiích a dokončil 28denní předklinické toxikologické studie jak u potkanů, tak u opic. Vzhledem k vysoké anabolické účinnosti, selektivitě receptoru, účinné perorální aktivitě a poločasu dlouhého trvání se domníváme, že RAD140 má klinický potenciál u řady indikací, kde je prospěšné zvýšení růstu svalové hmoty a / nebo hustoty kostí, jako je léčba úbytek hmotnosti v důsledku rakovinové kachexie, svalové křehkosti a osteoporózy.

Výhody přípravku Testolone / RAD 140

Spolu s účinky testosteronu diskutovanými výše, Testolone (RAD-140) také nese další významné výhody. Zvýšená rychlost, vytrvalost a vytrvalost při vysoké intenzitě je klíčovým přínosem ve výzkumných testech s implementací RAD. Dalším obrovským přínosem výzkumu RAD 140 je rychlé nahromadění svalových tkání. Studie také ukázaly, že RAD obsahuje větší anabolický účinek než testosteron, když se používá.

Použití testolonu / RAD 140

Je zřejmé, že testolon, stejně jako ostatní zbytky SARMS, představuje velmi dobré příležitosti těm, kteří mají svalové ztráty, sarkopenie (ztráta svalů související s věkem) a androgenní nedostatky. Na rozdíl od anabolických steroidů, které se používají ke stejným účelům, pacienti budou mít možnost využívat stejné pozitivní účinky a zároveň se vyvarovat většiny nežádoucích účinků.

Teoreticky může testolone přinést neuvěřitelné výhody pro sportovce bez nákladů na prominentní vedlejší účinky, které se vyskytují u anabolických androgenních steroidů. Konkrétně testolon drasticky zlepší vytrvalost a zotavení, což dále povede ke značnému zvýšení svalové hmoty a síly. V důsledku toho bude RAD140 skvělý doplněk jakéhokoli cyklu, kde bude mít všechny tyto vlastnosti bez dalších vedlejších účinků. Kromě toho může být úspěšně použito sólo v dlouhém cyklu, protože způsobuje žádné potlačení.

Nežádoucí účinky přípravku Testolone / RAD 140

Jedním z nejpřitažlivějších aspektů RAD140 a všech SARMS obecně je nepřítomnost vedlejších účinků, které jsou dnes v dnešní době nejbezpečnějšími léky zvyšujícími výkonnost (PED). Jak bylo uvedeno výše, RAD140 nezpůsobí potlačení, ani nezpůsobí žádné vedlejší účinky, které jsou běžně spojovány s steroidy. A co víc, i přes to, že jsou orálními sloučeninami, SARMS nejsou toxické pro játra, a tak je také RAD140. Konečně testolon nereaguje s aromatázovým enzymem, takže při jeho použití jako samostatný PED nebo s jinými aromatizujícími sloučeninami nebudou žádné estrogenní vedlejší účinky.

Kde koupit Testolone / RAD 140?

Můžete mít hluboké znalosti Testolone / RAD 140. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel SARMS, se věnuje poskytování různých SARMS s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Těšíme se na váš dotaz.


Back