Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhoda argininu

Mar 07, 2016

Arginin je aminokyselina, která je v těle důležitá z několika důvodů. Jedním ze tří substrátů je tvorba kreatinu, což je životně důležitá živina (nedostatek indukuje mentální retardaci) a také se používá k vytvoření Agmatinu, signalizační molekuly v těle. Argininový prášek je meziproduktem v močovinovém cykle (s L-ornitinem, L-citrulinem a arginosukcinatem) a cyklu oxidu dusnatého (s ornitinem a arginosukcinátem) a v podstatě prostřednictvím ornitinu produkuje polyaminové struktury, které regulují buněčnou funkci.

L-arginin je populární doplněk pro sportovce, protože je touto cestou zvyšovat aktivitu oxidu dusnatého v těle. Tento účinek se bohužel zdá být nespolehlivý u jinak zdravých dospělých. Zatímco byly provedeny studie, které měřily zvýšené účinky oxidu dusnatého (průtok krve), jsou spárovány se studiemi nevykazujícími žádné čisté účinky. Co se týká mechanismu, je důvod domnívat se, že tento rozdíl je částečně způsoben špatnou absorpcí l-argininového prášku ze střev dříve, než může dosáhnout znatelné aktivity v těle. Proteinové struktury (jako jsou enzymy), které vyžadují arginin nebo jsou jinak bohaté na arginin, se nezdá významně modifikované.

Je známo, že arginasa je u diabetiků typu II nadměrně exprimována a je rizikovým faktorem pro vývoj kardiovaskulárních problémů u této populační skupiny a může být snížena u osob s selháním ledvin.

Kde koupit arginin ?
Můžete mít hluboké porozumění argininu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back