Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhoda dimetylglycinu

Feb 17, 2016

Dimethylglycin je aminokyselina, stavební kámen pro bílkoviny. To se nachází v těle ve velmi malých množstvích a po dobu jen několika vteřin. Lidé používají dimethylglycin k léčení.

Dimethylglycin se používá k poruchám pozornosti při hyperaktivitě (ADHD), epilepsii, syndromu chronické únavy (CFS), alergii, poruchách dýchání, bolesti a otoku (zánětu), rakovině, alkoholismu a závislosti na drogách. Používá se také ke zlepšení řeči a chování u autismu, funkce nervového systému, funkce jater, tělesného užívání kyslíku a atletického výkonu. Někteří lidé ji používají ke snížení stresu a účinků stárnutí, stejně jako zvyšují obranyschopnost imunitního systému před infekcí. Dimethylglycin je také používán ke snížení hladiny cholesterolu a triglyceridů a ke zvýšení krevního tlaku a krevního cukru do normálního rozmezí.

Dimethylglycin může pomoci zlepšit způsob, jakým funguje imunitní systém těla. Jedním z důvodů, proč DMG působí na tolik oblastí v těle, je to, že přispívá k metylaci, což je biochemický proces nezbytný pro život a nezbytný pro dobré zdraví. Prostřednictvím transmetylace (přenos methylové skupiny z jedné molekuly na jinou) dmg dimethylglycin dodává methylové skupiny pro mnoho modifikujících, stavebních, detoxikačních, recyklačních, aktivačních a ochranných reakcí, které mění strukturu a funkci mnoha složek v tělo. Jako zdroj methylových skupin způsobuje DMG určité efektivní chemické reakce. Konkrétně DMG recykluje SAMe, primární methyl donor v těle, který pomáhá snížit zvýšený homocystein, identifikovaný rizikový faktor u kardiovaskulárních onemocnění. Prostřednictvím metylového donoru SAMe podporuje dimethylglycin 99% podporu nervové funkce a produkci neurotransmiterů, zlepšuje slovní komunikaci, sociální chování a spánek autistických dětí. DMG funguje také jako minerální transportér, chelatační činidlo a mobilní komunikátor. DMG pomáhá detoxikovat toxické látky svým účinkem na detoxifikaci fáze II játry. Methylové skupiny jsou připojeny k toxickým metabolitům za účelem získání nových, snadno rozpustných sloučenin ve vodě rozpustných.

Kde koupit dimethylglycin ?
Můžete mít hluboké pochopení dimethylglycinu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back