Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhoda Ginsenoside

Feb 24, 2016

Ženšen zaujímá významnou pozici v seznamu nejprodávanějších přírodních produktů na světě. Ve srovnání s dlouhou historií použití a rozsáhlým výzkumem asijského ženšenu je studie amerického ženšenu poměrně omezená. V uplynulém desetiletí bylo dosaženo několika slibných pokroků v chápání chemického, farmakologického a strukturně-funkčního vztahu amerického ženšenu. K dnešnímu dni neexistuje systematický přehled amerického ženšenu. V tomto přehledu uvádíme různé struktury kořenového extraktu ženšenu ginsenosidy v americkém ženšenu, včetně přirozeně se vyskytujících sloučenin a těch, které jsou výsledkem páře nebo biotransformace. Předklinické a klinické studie publikované v uplynulém desetiletí budou rovněž projednány. Zdůrazňujeme chemickou a farmakologickou rozmanitost a potenciální vztah strukturní aktivity ginsenosidů . Naší nadějí je, že tento článek je užitečným odkazem na chemiků a biologů, kteří zkoumají americký ženšen a otevřou dveře novým agentům při objevu drog.

Ginsenosidy, které se nacházejí výhradně v ženšenu, patří mezi nejvyhledávanější steroidní saponiny v přírodě. Předpokládá se, že ginsenosidy zvyšují odolnost proti stresu a zvyšují homeostázu. Oni jsou také údajně mají velký vliv na pracovníky, podporovat jejich duševní a fyzické schopnosti. Nedávno studie uváděly úzkou vazbu mezi použitím ginsenosidu rh2 a mužskou fertilitou. Jiné studie, které nebyly potvrzeny, říkají, že ginsenosidy extrahované z asijského ženšenu mohou pomoci léčit rakovinu, srdeční choroby, stejně jako několik respiračních problémů.

Kde koupit ginsenoside ?
Můžete mít hluboké pochopení ginsenosidu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back