Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhoda Puerarinu

Feb 18, 2016

Puerarin , jeden z několika známých isoflavonů, se vyskytuje v řadě rostlin a bylin, jako je kořen Pueraria (Radix puerariae), zejména rostliny kudzu. Puerarin je hlavní bioaktivní složka izolovaná z kořene Pueraria lobata (Willd.) Ohwi, která je známá jako Gegen (čínské jméno) v tradiční čínské medicíně. Jako nejhojnější sekundární metabolit byl puerarin izolován od Gegenu v pozdních padesátých letech minulého století. Od té doby byly jeho farmakologické vlastnosti podrobně zkoumány. Je k dispozici v běžných potravinách a používá se v alternativní medicíně. Byl široce používán při léčení kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění, diabetes a diabetických komplikací, osteonekrózy, Parkinsonovy nemoci, Alzheimerovy choroby, endometriózy a rakoviny.

Příznivé účinky puerarinu na různé léčebné účely mohou být kvůli jeho širokému spektru farmakologických vlastností, jako je vazodilatace, kardioprotektiva, neuroprotekce, antioxidant, protirakovinné, protizánětlivé, zmírňující bolest, podporují tvorbu kosti, inhibují příjem alkoholu a potlačují inzulínovou rezistenci. Přímé molekulární mechanismy a cíle však zůstávají nejasné. Toto přezkoumání poskytuje souhrnný přehled farmakologických účinků puerarinu .

Pueraria obsahuje značné množství dalších fytoestrogenů, včetně daidzeinu, genisteinu, puerarinu a mirificinu. Průmyslová norma je měřena chromatografií HPLC v pozdějších fytochemikách. Když miroestrol vstupuje do estrogenového receptoru, moduluje účinek na receptor. Pueraria doplňuje, pokud je estrogenní aktivita nízká a zředí, pokud je receptorová estrogenní aktivita vysoká. Miroestrol nemá žádný účinek na hladiny estrogenu v těle, protože ovlivňuje estrogenový receptor.

Kde koupit puerarin ?
Můžete mít hluboké pochopení puerarinu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a biopesticide, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a biopesticide s příznivou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back