Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody, aplikace, vedlejší účinky RU-58841 Prášek-FZBIOTECH

Feb 22, 2018

RU-58841 (také známý jako PSK-3841 nebo HMR-3841) je nesteroidní antiandrogen (NSAA), který byl dříve zkoumán k použití jako lokální léčba akné, androgenetické alopécie (ztráta vlasů nebo plešatost) a hirsutismu růst). Sloučenina má podobnou strukturu jako RU-58642, ale obsahuje jiný vedlejší řetězec.

RU58841 je experimentální sloučenina, která byla klinicky testována na androgenetickou alopecii (typická plešatost mužského modelu) a na různé další onemocnění související s androgeny, jako je hirsutismus a akné. Při aplikaci místně zabraňuje tomu, aby se hormon dihydrotestosteron (DHT) vázal na receptor androgenu.

Nežádoucí účinky prachu RU58841

RU58841 je aktuální řešení, které působí lokálně na plochu, na kterou se aplikuje.

Tím, že se DHT brání působit na vlasové folikuly, mělo by uživatelům umožnit udržet si vlasy bez modifikace jejich hormonálního profilu.

To je v kontrastu s finasteridem, schváleným úřadem FDA pro léčbu vypadávání vlasů, který pracuje na snížení systémových hladin DHT. Finasteridová pilulka snižuje hladiny enzymu 5-alfa reduktázy v celém těle, čímž zabraňuje přechodu testosteronu na DHT.

Finasterid (1 mg) snižuje celkovou hladinu DHT přibližně o 70%. Problémem s tím je, že DHT dělá mnohem víc než jednoduše způsobit vypadávání vlasů. DHT je důležitý mužský hormon, zejména pro mužský pohlavní vývoj během puberty. V důsledku toho někteří muži při užívání finasteridu zaznamenávají nežádoucí účinky.

Použití prášku RU58841

RU-58841 je lék na léčbu ztráty vlasů zmenšený, možná kvůli komerčnímu potenciálu a důvodům chemické stability než účinnost, protože pozdější studie RU-58841 se zaměřily na různé chemické formy léčiva a kombinovaly je s různými nanočásticemi posílení dodávek.

Kde koupit RU58841 Prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o RU58841. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel SARMS, byl věnován poskytování různých RU58841 s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back