Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody, dávky a on-line nakupování ovčího placentového výtažku-FZBIOTECH

Jan 25, 2018

Výtažek z ovčího placenty je látka odstraněná z placenty některých savců, včetně lidí. Někteří odborníci se domnívají, že tato látka má řadu přínosů pro zdraví. Některé studie ukazují, že tento extrakt může případně zmírnit symptomy menopauzy. Někteří výrobci kosmetiky také přidávají tento extrakt do vlasů a produktů péče o pokožku.

Výhody ovčí placenty

Ovčápla placenta byla skutečně využívána již mnoho let k tomu, aby měla prospěch ve všeobecném zdraví a wellness. Spotřebitelé jsou také obvykle využíváni k vytvoření čisté a zdravé pokožky, bez vad a vrásek. Přestože mnoho lidí nesouhlasí s přínosy ovčí placenty na mnoha místech zeměkoule, věří se, že jde o ekologický prostředek ke snížení mýtného, které věk řeší fyzickým tělem.

Všechny živiny v ovčí placentě napomáhají růstu nenarozeného jehněčího, nicméně když je placenta extrahována, někteří si myslí, že to může také přinést mnoho přínosů pro lidské zdraví. Každá placenta generovaná očekávanými tvory obsahuje živiny a vitamíny, ovčí placenty však často bývají mnohem dostupnější a bohatší na živiny.

Jeden z přínosů pro využití položek, které zahrnují výtažek z ovčí placenty je jasná, nádherná kůže, která se může zdát, že je nadále mladá, bez ohledu na pohlaví buď muži nebo ženy nebo věk. Placenta ovcí může být přijata, aby pomohla inzerovat zotavení určitých druhů ran a mohla by být také použita k vyhlazení pokožky a snížení výskytu skvrn.

Někteří vědci prokázali, že ovčí placenta obsahuje určité živiny, hormony a aspekty růstu. Při užívání může extrakt placenty pomoci zvýšit imunitní systém jednotlivce, zmírnit jeho hormony nebo zlepšit jeho celkové zdraví a wellness. Tento extrakt lze dodatečně využít k zastavení alergických reakcí a pomoci s psychologickou jasností. Placenta může být navíc využívána ženami, které chtějí zvládnout svou menstruaci.

Několik jedinců vytváří lesklé a zdravé vlasy pomocí šamponů, které mají extrakt placenty. Pilulky nebo měkké gely, které se skládají z extrahovaných živin a vitamínů z ovčí placenty, mohou být také užívány každý den, aby podporovaly zdravé fyzické tělo a myšlenky a zlepšily vzhled pokožky a srsti.

Všechny živiny v ovčí placentě pomáhají nenarozené ovce zvyšovat, nicméně, když je placenta extrahována, někteří si myslí, že může také poskytnout četné výhody pro lidské zdraví. Každá placenta vytvořená očekávanými tvory má vitamíny a živiny, ale ovčí placenta mají tendenci být mnohem přístupnější a mnohem bohatší na živiny.

Placenta ovcí může být použita k podpoře obnovy určitých typů ran a může být také použita k vyhlazení pokožky a snížení jizev.

Dávka extraktu ovčí placenty

Síla extraktu z ovčího placenty se měří jeho extrakčním poměrem. Čím vyšší poměr čerstvě extrahované ovčí placenty by znamenal vyšší výtěžnost placenty. Například 200 mg extraktu ovčího placenty s extrakčním poměrem 1:20 odpovídá 4000 mg čerstvé placenty. Síla registrovaných produktů z ovčího placenty se pohybuje v rozmezí od 150 mg do 600 mg, což odpovídá 3000 až 30000 mg čerstvé placenty.

Kde koupit výtažek ovcí placenty?

Můžete mít hluboké znalosti o ovčích placentách. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel ovčí placenty výpis, byl věnován poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back