Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody alkalizovaného kakaového prášku

Jan 23, 2017

Neslazený alkanalizovaný kakaový prášek poskytuje měď, základní minerální látky. Měď pomáhá vyrábět zralý kolagen, bílkovinu, která udržuje vazivové tkáně silné. Spotřeba mědi také pomáhá podpořit váš metabolismus, protože aktivuje enzymy, které potřebujete k výrobě energie. Alkoholizovaný kakaový prášek také aktivuje enzymy, které potřebujete pro funkci nervového systému, a pomáhá vám vytvářet melanin, pigment nacházející se ve vašich očích, pokožce a vlasy. Spotřeba 2 polévkové lžíce neslazeného alkalizovaného kakaového prášku vám poskytne 410 mikrogramů mědi, neboli 45 procent denního doporučeného příjmu, podle Institutu lékařství.

Phytonutrienty
Neslazený alkanalizovaný kakaový prášek poskytuje zdroj fytonutrientů - rostlinných sloučenin, které jsou prospěšné pro vaše zdraví. Flavanoly v kakaelu pomáhají snížit váš krevní tlak a zlepšují funkci krevních cév a krevních buněk podle studie publikované v časopise Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition v roce 2008. Přezkum publikovaný v časopise Nutrition and Cancer naznačuje, že dva typy fytonutrientů - katechinů a prokyanidinů - mohou také nabídnout výhody pro boj s rakovinou. Zatímco výhody neslazeného alkanalizovaného kakaového prášku pro boj s onemocněním vyžadují další vyšetření, konzumace kakaa jako součásti vyvážené stravy vám pomůže udržet si zdraví.

Konzumace více nezředěného alkanalizovaného kakaového prášku
Prospěšné antioxidanty v nesladeném kakaovém ovocném sladu způsobují, že má hořkou chuť, takže byste měli nechat sladký alkalizovaný kakaový prášek chutnější párováním s přírodními zdroji cukru nebo zdravých sladidel. Přidejte 2 polévkové lžíce neslazeného alkalizovaného kakaového prášku na vaše ovocné smoothies - Nízkotučné kakaové práškové páry zvláště dobře s smoothies z banánů nebo vše-přírodní arašídové máslo. Případně kombinujte nesladený alkalizovaný kakaový prášek, oves a bobule pro čokoládovou kaši nebo připravte si vlastní horké kakao zahřátím netučného mléka, nezředěného Alkalizovaného kakaového prášku a zdravého sladidla, jako je stevia, na sporáku.

Kde koupit Alkalizovaný kakaový prášek?
Můžete mít hluboké pochopení Alkalizovaného kakaového prášku. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back