Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody kakaového extraktu

Aug 10, 2016

Vzhledem k tomu, že více a více studií odhaluje zdravé přínosy kakaového extraktu ze srdce , rostoucí množství čokoládových výrobků, které se údajně hodí pro vás, narážejí na trh. Z kakaových doplňků na opevněné čokoládové tyčinky tyto výrobky tvrdí, že snižují krevní tlak, udržují cholesterol pod kontrolou a zlepšují celkové zdraví srdce. Zde je pohled na vědu, která stojí za předpokládaným přínosem kakaového extraktu pro zdraví .

Pravidelná konzumace kakaových výrobků obsahujících flavanoly (třída sloučenin s antioxidačními účinky) může podle výzkumného šetření zveřejněného v roce 2008 snížit riziko srdečních onemocnění. Autoři recenzí zjistili, že produkty s obsahem flavanolu mohou vyvolat pozitivní změny krevního tlaku, neboť stejně jako zlepšení funkce v krevních destičkách a endothelium (vrstva buněk lemujících krevní cévy). Jiný výzkum ukazuje, že pravidelná konzumace extraktu kakaového másla může pomoci při ochraně před srdečními chorobami snižováním oxidativního stresu (destruktivní proces, který se vyskytuje, když DNA-poškozující volné radikály potlačují schopnost těla neutralizovat).

Extrakt z kakaových semen může pomoci zvýšit hladinu HDL ("dobrého") cholesterolu, doporučuje studie z roku 2007 o 25 osobách s normální hladinou cholesterolu nebo mírně zvýšenými hladinami cholesterolu. Studie rozdělují účastníky do dvou skupin: jedna skupina konzumovala 12 gramů cukru denně po dobu 12 týdnů, zatímco druhá skupina konzumovala 12 gramů cukru a 26 gramů kakaového prášku denně ve stejném časovém období. Výsledky studie ukázaly, že pacienti v kakaové skupině měli významně vyšší zvýšení HDL cholesterolu, což je účinek, který snižuje riziko srdečních onemocnění.

Kde koupit kakaový extrakt ?

Můžete mít hluboké pochopení kakaového extraktu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back