Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody zázvorového prášku

Apr 30, 2016

Zdá se, že zázvorový prášek zvyšuje zdraví kostí a zmírňuje bolesti kloubů. Před dvěma lety provedla studie na univerzitě v Miami, která zaměstnávala několik set pacientů z různých prostředí a věku, kteří trpěli příznaky osteoartrózy. Pacienti byli potom vyřazeni z protizánětlivých a analgetických léků pro účely čištění. O týden později byly rozděleny do dvou skupin; jeden byl umístěn na placebo a druhý na zázvorové doplňky. Po šesti týdnech intenzivního dávkování byl proveden průzkum mezi těmito dvěma skupinami. Oba skupiny se cítily zlepšení, ale 63% skupiny zázvorů zaznamenalo výrazné snížení bolesti, zatímco pouze polovina skupiny s placebem zaznamenala pozoruhodné zlepšení. Poslední zkouškou byla pro pacienty, aby se vydali na vzdálenost 50 stop, což se ukázalo jako mnohem jednodušší pro skupinu zázvorů a jejich výsledky prokázaly dvakrát tolik zlepšení než ty testované subjekty na placebu.

Prášek na zázvor má řadu unikátních organických sloučenin, které se skutečně nazývají gingeroly, a to jsou silné protizánětlivé sloučeniny, některé z nejsilnějších, které lze nalézt v potravinách. Tyto gingeroly byly přímo spojeny se zlepšením zánětu kolena a bolestem spojeným s ním, stejně jako s potlačením zánětlivých sloučenin, jako jsou cytokiny a chemokiny u zdroje, ještě před tím, než začnou působit na tělo. Pure Ginger prášek představuje jak preventivní opatření, tak léčbu zánětu a související bolesti.

Průjem: Ginger byl používán od starověku k vyléčení průjmu, a to bylo nedávno dokázané vědci, že zázvor opravdu pomáhá, protože Ginger root prášek brání žaludeční křeče a plyny, které přispívají k stimulaci průjem. V Číně byl zázvorový prášek podáván pacientům s průjmem s velkým úspěchem po tisíce let; vědci dospěli k závěru, že staré cesty jsou skutečně prospěšné pro tuto podmínku.

Kde koupit Ginger prášek ?

Můžete mít hluboké porozumění Ginger prášek . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back