Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody Goji prášku

Apr 13, 2016

Přínosy gojiho bobule zahrnují kontrolu diabetu, snížení hladiny cholesterolu, vylučování volných radikálů, kardiovaskulární ochranu, možnou kontrolu rakoviny, ochranu mozkových buněk, ochranu jater a ochranu kůže před UV zářením. Goji Powder také pomáhá při zlepšování zraku, celkové pohody a posílení imunitního systému.

Goji nebo wolfberry jsou používány v tradiční čínské medicíně a při přípravě potravin v Číně. Šťáva z wolfberries a jahody sami jsou prodávány pro různé zdravotní výhody, které nabízí. Wolfberry je vlastně rozdělen na dva poddruhy, které jsou známé jako Lycium barbarum a Lycium chinense, oba patřící do rodiny Solanaceae. Organické goji berry prášek je považován za domácí v Číně a také roste v teplejších oblastech po celém světě, včetně Austrálie, Severní Ameriky, Středomoří, střední Asie a jihozápadní Asie. Čína je největším vývozcem Wolfberry na světě.

Kontrola diabetu: Diabetes se v moderní době objevuje jako jedna z hlavních onemocnění na světě. Kontrola nebo prevence diabetu je naprosto nezbytná, protože čínský prášek z wolfberry může vést k rozvoji několika dalších onemocnění, jako je obezita, srdeční onemocnění, kardiovaskulární onemocnění, mrtvice a oční onemocnění. Jedním z hlavních zdravotních přínosů konzumace organického goji bobulího prášku je to, že může pomoci při potírání cukrovky. Nedávné studie naznačují, že ovocné extrakty z prášku goji mají značné hypoglykemické vlastnosti. Studie rovněž naznačují, že používání goji bobulí pro kontrolu diabetu nebude mít žádné negativní vedlejší účinky.

Kde koupit Goji prášek ?
Můžete mít hluboké pochopení Goji prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back