Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody prášku ze zeleného čaje

Apr 21, 2016

Detoxikační

Čaj pochází z listů, které získávají barvu z látky nazývané chlorofyl. Chlorofyl pomáhá eliminovat těžké kovy a toxiny z těla, podle matchasource.com. Na rozdíl od čajů, kde jsou listy vyloučeny, jakmile je čaj vyroben, odpovídá zelený čaj z prášku, který se konzumuje spolu s čajem. Spotřeba zeleného čajového prášku obsahujícího chlorofyl přiměje čaj s detoxikačními vlastnostmi. Chlorofyl také pomáhá vyrovnávat hladiny pH v krvi a obsahuje antibakteriální vlastnosti,

Kofein

Matcha čajový prášek má vysoký obsah kofeinu, ale působí jinak, než je tomu u jiných čajů a kávy. Vysvětluje, že kofein v organickém prášku se zeleným čajem odpovídá katechinům a je uvolňován do krevního oběhu pomalu, když se katechiny rozpadají. Zeleninový práškový extrakt dává pijákovi trvalou energii spíše než krátké výboje intenzivní energie, následované minimem. To společně s L-theaninem poskytuje méně prudký podnět z kofeinu.
Výhodou prášku matcha je aminokyselina theanin. Proces stínování vytváří více listů v listí, čímž je produkt "svěží, umami", říká marketingový ředitel společnosti Rishi Jeffrey Champeau. Studie z mozkových vln z roku 2008, publikovaná v časopise Asia Pacific Journal of Clinical Nutrition, zjistila, že anan pomáhá vyvolat uvolněný ale ostražitý duševní stav.

Kde koupit zelený čajový prášek ?
Můžete mít hluboké pochopení zeleného čaje . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back