Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Přínosy Hypericum Perforatum extraktu

Feb 16, 2017

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) je rostlina v bylinné medicíně. Keřovité vytrvalá rostlina s jasně žlutými květy, St John je wort byl pojmenován, protože byl řekl, že květiny kvetou poprvé kolem 24 červen, datum narození svatého Jana Křtitele. Slovo "tečkovaná" znamená "závod" ve staré angličtině. Hypericum Perforatum extrahovat již dlouho používá jako lidový lék na emocionální poruchy. Třezalka tečkovaná extrakt byl kdysi myslel zbavit tělo zlých duchů. Olej vyrobený z třezalka tečkovaná extrakt se používá také pro hojení ran a pro řadu dalších podmínek.

Přestože lidé občas obrátit třezalka tečkovaná extrakt jako snesitelnější alternativu k antidepresivy, (které může mít vedlejší účinky jako je únava, sexuální dysfunkce, mentální zamlženost), Hypericum Perforatum extraktu může mít také významné vedlejší účinky (zejména pro lidi, kteří jiné léky nebo mají jiné zdravotní podmínky) a Hypericum Perforatum extraktu může výrazně zvýšit riziko reakcí fototoxicity kůže i když v terapeutických dávkách (více informací viz strana 2 tohoto článku informace).

Dvě nedávné studie v psychiatrické péče nenašel St. specifitě extraktu být efektivní pro velké deprese a jiných poruch, například sezónní afektivní porucha. Většina studií o Hypericum Perforatum extrahovat a deprese používají extrakty, které byly standardizovány na obsah hypericin, však extrakty standardizované hyperforin mají také zjištěno, že účinné.

Kde koupit, Hypericum Perforatum extrahovat?

Můžete mít hluboké pochopení Hypericum Perforatum extraktu. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back