Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody Puerariae prášku

Jan 04, 2017

Stárnutí
Pueraria prášek je skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí přirozeně bojovat proti stárnutí. Tento doplněk obsahuje flavonoidy a miroestrol sloučeniny, které se všechny ukázaly být účinné pro boj proti stárnutí. Snížení v šedivé vlasy a celulitidu, zvýšená energie, lepší paměť a zlepšit krevní oběh jsou některé z výhod, které lidé hlásili po převzetí pueraria prášek.

Prsů
Ženy, které hledají alternativu k prsou často obrátit pueraria prášek. Jedna studie naznačují, že 70 procent žen, které užívají pueraria prášek zaznamenat nárůst jejich velikost prsou. Nejenže to zvýšit velikost prsou, ale může také snížit výskyt strií.

Zlepšit pleť
Pueraria prášek pomáhá hydratovat pokožku a zvýšit produkci kolagenu. To vám dává zdravější, více mladistvě vypadající pleť. Pueraria mirifica prášek BIO také pomáhá chránit proti vráskám. Tam byla studie zveřejněná v Journal of plodnost a neplodnost v roce 2005. Jedna skupina žen byl požádán, aby doplněk estrogenu, zatímco ostatní skupiny dostala placebo. Výsledky studie ukázaly, že žen, které užívaly estrogeny doplněk měl méně vrásek než skupina, který vzal placebo. Jak je popsáno, vědci věří, že lidský estrogen a fytoestrogeny mají podobné účinky na organismus.

Ztráta hmotnosti
Pueraria prášek může být efektivní pro snížení chuti k jídlu, což může pomoci oslovit své cílové váhy.

Kde koupit Puerariae prášek?
Můžete mít hluboké znalosti o Puerariae prášku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.

Back