Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Stručné představení ústřice a ústřice prášek

Apr 09, 2016

Ústřice prášekjsou neobvyklé a lahodné měkkýši prášku, které poskytují lidské tělo s řadou jedinečných živin a minerálních látek, které následně vede k některé velké zdravotní výhody. Mezi ně patří schopnost ústřice pomoc pokusy o hubnutí, zvýšení metabolické aktivity, zvýšit tkáňových náhrad a růstu, snížení hladiny cholesterolu, snižují krevní tlak, zlepšení imunitní funkce, pomoci při hojení ran a podpořit zdravý růst. Kromě toho jsou považovány za silné afrodiziakum, může zlepšit krevní oběh a zvyšují pevnost kostí na snížení osteoporózy.

Oyster prášekje jeden druh mlžů, měkkýši prášku, které jsou konzumovány v kulturách po celém světě. Existuje několik druhů ústřic, z nichž některé primárně vytvořit perly; Ty nejsou obvykle spotřebované lidmi, ale rozmanitost ústřice nesoucí vědecký název rodiny Ostreidae se jedí jako pochoutka. Ty se také nazývají pravda ústřice, zatímco pernaté ústřice, (ty nesou perly) jsou v vzdálené rodiny zvané Pteriidae.Bio Hlíva prášekbyly součástí lidské stravy nejméně 700 let, ale pravděpodobně byly jedli v syrové nebo vařené formy mnohem déle. Jedlé komponenty jsou maso uvnitř ústřice a jakmile byly popraskané skořápky, můžete vařit maso v mnoha různými způsoby, ale mohou také být jedeny syrové a je často přednostní tímto způsobem.

Ventily vústřice prášekmůže skutečně čistí celé ekosystémy znečišťujících látek a jsou velkým přínosem pro životní prostředí, však v posledních letech,Oyster prášekklesl počet obyvatel světa výrazně, což má za následek slabší celkové ekosystémy v oblastech, kde kdysi vzkvétala ústřice. Tento pokles populace byla způsobena invazivních druhů a všeobecného životního prostředí úpadku. To učinilHlíva ústřičná prášekještě více pochoutku a cena se výrazně zvýšil po celém světě.

Kde koupit ústřice prášek?
Můžete mít hluboké pochopeníOyster prášek. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete poslat E-mail na
Sales@fengzusw.compřímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back