Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Komplexní zavedení prášku Tsao-ko

Mar 13, 2016

Zpráva se týká tsookového prášku a jeho přípravy použitím čerstvého tsaoko kardamonu jako suroviny, praní a vodárenství, lámání skořápek, destilování tsako kardamových skořápků a semen ve vodě, provádění separace vody a oleje, extrakce těkavého oleje tsaoko kardamomu , mletí skořápek kardamomu tsaoko a semena do buničiny, naplnění ethanolu do buničiny pro ředění, dezintegraci a filtraci zředěné alkoholizační kapaliny, odstraňování zbytků, zpětné získávání ethanolu, znovu kondenzace, sušení rozprašováním kondenzační kapaliny, míchání těkavého oleje se sušinou a dezintegrace .

Tsao-ko Prášek dietní účinky:
Amomum Tsao-Ko chuťová vůně, teplota; pro oživení sleziny a žaludku; fanglie-suchá hromadná; S teplotou sušení, účinnost výroby špinavé malárie zastavit a vrátit zpět; Indikace pro rozšíření hrudní membrány, studené hlavní projevy bolesti břicha, nevolnost a zvracení a průjmy v průjmech, potravní pozemek zbytečný, cholera, moru, maligní malárie.

Amomum Tsao-ko Powder doplňující informace:
Amomum Tsao-Ko smažené do travního semena, v závislosti na způsobu zpracování dusené trávy osiva trávy, zázvorové ořechy, ořechy, suché skladovací kontejnery po zpracování, uzavřené, koupit suché suché místo.

Nutriční analýza prášku Tsao-ko :
Prchavý olej Amomum Tsao-Ko vůně prášku xixin je určen hlavně pro anti-S-allylaldehyd (Trans-s-undecenal). Kromě toho obsahuje listy alkohol (Geraniol) a účinky Amomum Tsao-Ko (Tsaokone).

Zavedení znalostí Tsao-ko Powder :
Tsoo-ko Prášek jako zázvor rostlin zralé plody Amomum Tsao-Ko. Trvalý bylinný Amomum Tsao-Ko, se narodil v okraji lesa Groove, který se nachází v jižní oblasti Guangxi a Yunnan, sklizeň, kdy zralé ovoce je červenohnědé, suché nebo sušící, nebo používají vroucí vodu k hoření po 2-3 minutách, potom suší nebo suší. Ovoce z Tsaoko Cardamon Podwer je oválný, 2-4,5 cm dlouhý, 1 až 2,5 cm v průměru. Hnědé nebo červenohnědé na povrchu s 3 matnými okraji a zřetelnými podélnými rytinami a hřebenovými liniemi, kruhová základna na prvním sloupku, základna ovoce nebo rukojeť. Tough Peel, Pokoj 3, 7 až 24 zrní osiva na pokoj, spojte se, žluto-hnědé nebo načervenalé hnědé. Aromatická, ostrý a pikantní. K velké, plné, červenohnědé barvě je koncentrace zápachu dobrá.

Kde koupit Tsao-ko prášek ?
Můžete mít hluboké znalosti o prášku Tsao-ko . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back