Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Darem deštného pralesa, čistého za studena lisovaného oleje ze saky inchi

Dec 01, 2015

V červnu 2007 získala olej ze Sacha Inchi Médaille d'or (Medaile zlaté medaile) v soutěži komodit AVPA Specialty Foods.Sacha Inchi byla nazvána "super jídlem" kvůli vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin. Olej má mírnou chuť, není hořká, s ořechovou povrchovou úpravou. Díky novému výzkumu, který zdůrazňuje přínosy Omega mastných kyselin pro zdraví, vzrůstá zájem o udržitelné zdroje Omega. Olej Sacha Inchi se používá ve vegetariánských dietách a poskytuje tak rostlinný zdroj pro omega-3 mastné kyseliny.

Dar tropického deštného pralesa - semeno inchi

Sacha Inchi (Plukenetia volubilis linneo) je původem z peruánského Amazonského lesa a vyrábí malé ořechy, které jsou extrémně bohaté na vysoce kvalitní a výživný rostlinný olej. Nyní jsme dováželi semínko z Peru, pěstované v krásné Xishuangbanna, stlačený vlastní továrnou.
Krátké uvedení oleje ze semen Sacha inchi

Sacha inchi olej je rostlinný olej, který je odváděn ze semen skrz za studena.

Produkce ropy Sacha Inchi roste v peruánské Amazonii av celé jihovýchodní Asii. Získává mezinárodní uznání za své chuťové a zdravotní vlastnosti.
Funkce oleje sacha inchi
Semena Inchi mají vysoký obsah bílkovin (27%) a olej (35-60%) a olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny omega-3 kyseliny linolenové (45-53% celkového obsahu tuku) a omega-6 kyselina linolová (34-39% obsahu tuku), stejně jako neesenciální omega-9 (6-10% obsahu tuku). Jsou také bohaté na jód, vitamín A, [pochvalná zmínka potřebovaný] vitamín E.

Dvě mastné kyseliny Alpha Linoleic Linoleic Omega-3 a Omega-6 (84%), jejího složení jsou velmi důležité pro kontrolu a snížení hladiny cholesterolu. Pomáhají také tvořit nervovou tkáň (myelinizaci), oční tkáně a strukturu buněčných membrán. Tyto mastné kyseliny jsou také zapojeny do dalších důležitých funkcí přímým způsobem: regulace krevního tlaku, imunitní funkce.
Jeho složky (nenasycené mastné kyseliny a vitamíny) jsou také široce používány v kosmetickém průmyslu. Sacha palce olej reorganizuje a chrání kůži, vlasy a nehty, omezuje dehydrataci, posiluje a obnovuje své přirozené bariéry.
Jeho vnější použití je indikováno pro citlivou pokožku, suchou, včetně zánětu a podráždění a pro suché nebo poškozené vlasy. Vitamin E je aktivní složka pro regeneraci a nenasycené mastné kyseliny vyživují, léčí a zabraňují problémům pokožky a vlasů.

Back