Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Král Omega3,6,9 -Sacha inchi olej

Jan 25, 2016

Stručné představení osiva Sacha inchi:
Dárek deštného pralesa - rostlina Sacha Inchi (Plukenetia volubilis linneo). Je domorodý pro peruánský Amazonský les a produkuje malé ořechy, které jsou extrémně bohaté na vysoce kvalitní, výživný rostlinný olej. Nyní jsme dováželi semínko z Peru, pěstované v krásné Xishuangbanna, Čína, studené lisované vlastní továrnou.
Naše druhy olejů ze semen Sacha inchi
V současné době máme dva druhy sacha inchi osiva olej, jmenovitě potraviny a kosmetické třídy.
Sacha inchi olej pro osivo :
Potravinářské oleje ze semen Sacha inchi mají:
Semena Inchi mají vysoký obsah bílkovin (27%) a olej (35-60%) a olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny omega-3 kyseliny linolenové (45-53% celkového obsahu tuku) a omega-6 kyselina linolová (34-39% obsahu tuku), stejně jako neesenciální omega-9 (6-10% obsahu tuku). Jsou také bohaté na jód, vitamín A vitamín E.
Dvě mastné kyseliny Alpha Linoleic Linoleic Omega-3 a Omega-6 (84%), jejího složení jsou velmi důležité pro kontrolu a snížení hladiny cholesterolu. Pomáhají také tvořit nervové tkáně (myelinace), oční tkáně a strukturu buněčných membrán. Tyto mastné kyseliny se také podílejí na dalších důležitých funkcích přímým způsobem: regulace krevního tlaku, imunitní funkce.
Jeho složky (nenasycené mastné kyseliny a vitamíny) jsou také široce používány v kosmetickém průmyslu. Sacha palce olej restrukturalizuje a chrání kůži, vlasy a nehty, omezuje dehydrataci, posiluje a obnovuje své přirozené bariéry.
Kosmetická jakost olejů ze semen Sacha inchi:
Jeho vnější použití je indikováno pro citlivou pokožku, suchou, včetně zánětu a podráždění a pro suché nebo poškozené vlasy. Vitamin E je aktivní složka pro regeneraci a nenasycené mastné kyseliny vyživují, léčí a zabraňují problémům pokožky a vlasů.
Kde koupit olej Sacha inchi?
Oceňujeme, že si můžete všimnout článku.
Každý, kdo má zájem o olej, si může koupit náš olej alibaba (Xi'an Fengzu Biological Techology Co., Ltd.) nebo přímo poslat e-mail na adresu sales@fengzusw.com . Vítejte na zaslání dotazu. Vydejte se na spolupráci s vámi.

Back