Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Hlavní detoxikátor a maestro imunitního systému: glutathion

Mar 02, 2016

Glutathion je velmi jednoduchá molekula, která se ve vašem těle vyrábí přirozeně po celou dobu. Jedná se o kombinaci tří jednoduchých stavebních bloků bílkovin nebo aminokyselin - cystein, glycin a glutamin.

Glutathion pravděpodobně není dobře vstřebáván do těla, když je užíván ústy. Jedním ze způsobů, jak se obejít, je to, že ji vezměte. Praktičtějším řešením je přijmout prekurzory - to jest molekuly, které tělo potřebuje k tvorbě glutathionu - spíše než samotný glutathion. Zatímco neexistuje žádný pevný důkaz, který by fungoval, je konsensem mezi odborníky, že tím se zvýší množství glutathionu v buňkách. Společnost Bounous vyvinula produkt podporující glutathion nazvaný Immunocal, který je tvořen glutathionovými prekursory, zejména aminokyselinami cystein.

Studie na zvířatech a laboratorních studiích prokázaly, že glutathion má potenciál bojovat téměř se všemi chorobami, zejména s onemocněními spojenými se stárnutím, protože poškození volnými radikály je příčinou mnoha onemocnění ve stáří. Přesto lidé zkoušeli glutatión pro léčbu celé řady onemocnění, včetně rakoviny, vysokého krevního tlaku, Parkinsonovy nemoci, Alzheimerovy choroby, katarakty a mužské neplodnosti.

Kde koupit Glutathion ?
Můžete mít hluboké znalosti o glutathionu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back