Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Nový pesticid-nikotin, nikotin zemědělství Biologique

Apr 22, 2017

V chemii, jako v životě, není vůbec nic tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nikotin, alkaloid nacházející se v mnoha rostlinách, byl kdysi považován za terapeutický pro lidské zdravotní stavy. Olejovitá kapalina aplikovaná ve vodném roztoku byla také používána jako obecný insekticid po stovky let. Výzkum omezil užívání nikotinu studiem vztahu chrobáků, rostlin a nikotinu, které produkují.

Nicotin jako pesticid

Tabák (Nicotiania spp.), Vytrvalý z oddělení 10 až 11 z rostlinné pěstitelské rostliny v zemědělském oddělení USA, se pěstuje jako roční zemědělská plodina nebo okrasná květina. Zemědělský tabák (Nicotiana tabacum), odolný v zónách USDA 5 až 11, obsahuje vysoké hladiny nikotinu používaného v pesticidech. Nikotinový alkaloid se vyrábí jako obranná chemická látka, která odpuzuje hmyz, který by mohl vyvrátit nebo jinak způsobit smrtelné poškození rostliny. Odrůdy tabáku se brání produkcí nikotinu, aby odradili mšice, brouci, housenky, horníky listů, roztoče a řadu dalších hnusných hmyzu. Chemická látka narušuje neurotransmitery, když posílají zprávy svalům, včetně srdce. V malých chybových systémech mohou být přerušení fatální.

Neonikotinoidní pesticidy

Nicotinová nebezpečná toxicita - a skutečnost, že rostliny nevyrábějí v efektivním objemu - podpořily vývoj pesticidů, které fungují podobným způsobem. SysteIn chemie, stejně jako v životě, není vůbec nic tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nikotin, alkaloid nacházející se v mnoha rostlinách, byl kdysi považován za terapeutický pro lidské zdravotní stavy. Olejovitá kapalina aplikovaná ve vodném roztoku byla také používána jako obecný insekticid po stovky let. Výzkum omezil užívání nikotinu studiem vztahu chrobáků, rostlin a nikotinu, které produkují.

Úvahy

Ačkoli zničí prospěšný hmyz, stejně jako obtěžující chyby, jsou nikotinové a systémové neonicotinoidy široce využívané pesticidy. Tabák a jeho příbuzní z Nicotiana budou nadále vyrábět nikotin a odrazit hmyz, který zná špatnou věc, když ji ochutná - a zahradníci budou i nadále užívat tabák k výrobě domácího pivovaru s dokázanou toxicitou. Existují ovšem benířské roztoky chránící rostliny, které pocházejí také z rostlin, včetně citrusů (Citrus spp.), Sedmikrásky (Chrysanthemum cinerariifolium), česneku (Allium sativum) a neem stromu (Azadirachta indica).

Kde koupit nikotinová kapalina?

Můžete mít hluboké pochopení nikotinové kapaliny. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back