Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Tajemství přínosů Resveratrolu na zdraví

Feb 16, 2016

Zavedení resveratrolu
Resveratrol je členem skupiny rostlinných sloučenin zvaných polyfenoly. Předpokládá se, že tyto sloučeniny mají antioxidační vlastnosti, chrání tělo před druhem poškození spojené se zvýšeným rizikem vzniku onemocnění, jako je rakovina a srdeční onemocnění. Resveratrol se nachází v kůži červených hroznů, ale jiné zdroje zahrnují arašídy a bobule.
Vzhledem k tomu, že resveratrol má tak mnoho zdravotních přínosů, není překvapující, že se řada výrobců pokusila o zhodnocení prodejem resveratrolových doplňků. Většina kapslí resveratrol prodávaných v USA obsahuje výtažky z japonské a čínské knotweed rostliny Polygonum cuspidatum. Ostatní doplňky z resveratrolu jsou vyráběny z červeného vína nebo z extraktů z červeného hroznu.

Výhody resveratrolu
Resveratrol získal velkou pozornost pro své hlášené protinádorové a bolestivé účinky. Časný výzkum, většinou prováděný ve zkumavkách a na zvířatech, naznačuje, že resveratrol může pomoci chránit tělo před mnoha nemocemi, včetně: srdečních onemocnění. Resveratrol pomáhá snižovat zánět, zabraňuje oxidaci LDL "špatného" cholesterolu a snižuje obtíže, aby se trombocyty spojily a vytvořily sraženiny, které mohou vést k infarktu. Rakovina. Resveratrol má za to, že omezuje šíření rakovinných buněk a spouští proces smrti rakovinných buněk (apoptóza). Alzheimerova choroba. Resveratrol může chránit nervové buňky před poškozením a tvorbou plaků, které mohou vést k Alzheimerově chorobě. Diabetes. Resveratrol pomáhá předcházet rezistenci na inzulín, což je stav, kdy je organismus méně citlivý na účinky hormonu snižující hladinu cukru v krvi, inzulínu. Inzulinová rezistence je předchůdcem diabetu.
Studie roztroušených psů naznačují, že resveratrol může dokonce pomoci proti některým účinkům nezdravého životního stylu a povede ke zvýšení životnosti. Myši ošetřené resveratrolem, které byly krmeny vysokokalorickou dietou, žily déle než podobné krmení myší, kterým nebyl podán resveratrol. Resveratrol chráněné myši krmily vysokokalorickou dietu ze zdravotních problémů souvisejících s obezitou tím, že napodobují účinky kalorického omezení.
Resveratrol byl také spojen s prevencí věkových problémů, jako je srdeční onemocnění a inzulínová rezistence. Vědci se domnívají, že resveratrol aktivuje gen SIRT1, což je biologický mechanismus, který zřejmě chrání organismus před škodlivými účinky obezity a onemocnění stárnutí.

Kde koupit resveratrol?
Můžete mít hluboké pochopení resveratrolu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back