Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Využití lidokainu

Feb 22, 2016

Lidokaínový prášek, který se vždy používá na různých částech těla, způsobuje necitlivost nebo ztrátu pocitu u pacientů s určitými léčebnými postupy. Používá se také k úlevě od bolesti a svědění způsobených stavů, jako jsou spáleniny nebo jiné drobné popáleniny, kousnutí hmyzem nebo bodnutí, jedovatý břečťan, jedivý dub, otravný sumac, drobné škrábance nebo škrábance. Lidokainový viskózní topický roztok se také používá k léčbě bolesti v ústech nebo krku a také k potlačení gaggingu při pořizování rentgenových snímků a zubních otisků.

Kožní náplast Lidocaine se používá k úlevě od bolesti způsobené šindeloví (postherpetická neuralgie). Lidokain patří do skupiny léků nazývaných lokální anestetika. Tento lék zabraňuje bolest tím, že blokuje signály na nervových zakončeních pokožky. Tento léčivý přípravek nezpůsobuje bezvědomí jako celková anestetika při chirurgickém zákroku.

Ve své základní formě je lidokain hydrochlorid bílý prášek bez zápachu as hořkou chutí, která se používá jak v humánní, tak ve veterinární medicíně. Lék je také známý jako hydrochlorid lignokainu a používá se jako lokální anestetikum a reguluje určité zdravotní problémy související se srdečním rytmem. Jeho injekce se používají k lokální anestezii během různých menších chirurgických výkonů. Je také k dispozici v různých topických přípravcích, jako jsou gely, spreje, krémy a masti, které se obvykle nanáší na kůži nebo sliznice. Tato lék byl nejprve vyroben ve Švédsku v roce 1943 a byl poté pojmenován xylokain.

Při použití pro anestetické účely působí lidokainový hydrochlorid blokováním některých funkcí nervového systému, což brání přenosu impulzů z bolesti z ošetřované oblasti do mozku. Jedná se o rychle působící formu lokální anestézie, která často začíná pracovat během pěti minut. Účinky se opotřebovávají v relativně krátkém čase, často za několik hodin, protože lék je rychle metabolizován játry.

Kde koupit Lidocaine ?
Můžete mít hluboké pochopení lidokainu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back