Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Tradiční prášek - čínský jamový prášek

Apr 16, 2016

Co je čínský Yam?
Čínský jam (dioscorea opposita) je okrasná réva, která pochází z Asie. Rovněž roste v Severní Americe, ale nesouvisí se sladkými brambory nazývanými jamkami, které jsou oblíbeným jídlem v Severní Americe. Jiným jménem pro čínské jamové víno je skořice. To je také nazýváno shan yao. Kořeny čínské jamky obsahují diosgenin. Chinese Yam Powder se používá k výrobě steroidů, jako je estrogen a progesteron v laboratoři. Ve své původní podobě neobsahuje čínský Yam Powder hormony.

Použité z čínského prášku Yam
Čínský jamový prášek se používá v čínské bylinné medicíně. Prášek z Yamu se tradičně používá k léčbě poruch souvisejících se žaludkem, slezinou, plícemi a ledvinami. Zatímco hlízy a žárovky čínské jamky jsou jedlé, obecně se hlíz konzumuje jako potravina.
Čínský prášek z jam obsahuje alantoin. Je to přírodní sloučenina, která může urychlit růst zdravé tkáně a zkrátit dobu hojení. Topicky se organický jamový prášek používá k léčbě vředů, vředů a abscesů na kůži. Oběti škorpionů a snakebites mohou být ošetřeny listovými šťávami.
Kořeny čínské jamky obsahují diosgenin. Tato přirozená sloučenina je fytoestrogen, rostlinný estrogen. Při zpracování v laboratoři může být diosgenin použit k výrobě progesteronu. Ve své původní podobě neobsahuje čínský jamový prášek progesteron nebo jiné lidské hormony.

Kde koupit Chinese Yam prášek ?
Můžete mít hluboké pochopení čínského prášku Yam . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back