Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Léčba extraktu z erektilní dysfunkce - extrakt z johimbinu

May 15, 2016

Yohimbe je stálezelený strom, který roste v západní Africe v Nigérii, Kamerunu, Kongu a Gabonu. Kůra stromu obsahuje aktivní sloučeniny nazývané alkaloidy. Hlavní alkaloid se nazývá yohimbin .

Yohimbinový extrakt je lék na předpis ve Spojených státech pro léčbu erektilní dysfunkce. Jeho popularita ustoupila od zavedení Viagra. Tradičně byl přípravek yohimbe používán v Africe pro horečku, kašel, malomocenství a jako afrodiziakum. Zatím neexistují vědecké důkazy podporující potenciální přínos výtažku z kůry yohimbe .

Výtažky z kůry Yohimbe jsou široce podporovány online a v obchodech se zdravou výživou jako přírodní afrodiziakum ke zvýšení libida a léčbě erektilní dysfunkce. Neexistují však žádné důkazy, které by ukazovaly, že bylinné doplňky jsou účinné. Většina klinických studií zkoumala drogu yohimbin a ne bylinkový extrakt yohimbe.

Studie o účinnosti čistého extraktu kůry yohimbe měly konfliktní nálezy. Pro erektilní dysfunkci (erektilní dysfunkce v důsledku fyzického problému) jedna malá nekontrolovaná studie zjistila, že yohimbin je pro muže s organickou erektilní dysfunkcí prospěšný. Další studie zjistila, že není účinnější než placebo.

Tekutý extrakt Yohimbe byl nalezen v předběžném výzkumu ke zvýšení lipolýzy zvýšením uvolňování norepinefrinu dostupného v tukových buňkách a blokování aktivace alfa-2 receptoru.

Kde koupit Yohimbinový extrakt ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu Yohimbinu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back