Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Ulipristal acetát: Použití, vedlejší účinek a přínosy - FZBIOTECH

Sep 15, 2017

Ulipristal acetát je lék používaný pro nouzovou antikoncepci a děložní fibroidy. Jedná se o selektivní modulátor progesteronového receptoru (SPRM). Je na seznamu základních léčivých přípravků Světové zdravotnické organizace, nejúčinnější a nejbezpečnější léky potřebné pro zdravotní systém. Ulipristal acetát je metabolizován CYP3A4 in vitro. Ulipristal acetát pravděpodobně interaguje se substráty CYP3A4, jako je rifampicin, fenytoin, třezalka tečkovaná, karbamazepin nebo ritonavir, proto se nedoporučuje souběžné užívání těchto přípravků. Může také interagovat s hormonálními antikoncepcemi a progestogeny, jako je levonorgestrel a dalšími substráty receptoru progesteronu, stejně jako s glukokortikoidy.

Použití ulipristal acetátu

Ulipristal je nouzová antikoncepční tableta, která se používá k prevenci těhotenství po nechráněném sexu nebo po selhání jiné metody kontroly porodnosti. Funguje tím, že zabraňuje nebo zpozdí uvolnění ženského vajíčka z vaječníku (ovulace). Může také zabránit přilnutí ženského vejce na stěnu dělohy (dělohy).

Ulipristal acetát by neměl být používán jako pravidelná metoda kontroly porodnosti. Diskutujte o možnostech kontroly porodu se svým lékařem. Ulipristal acetát je dostupný pouze s lékařským předpisem.

ULIPRISTÁLNÍ ACETÁTOVÉ UPOZORNĚNÍ

Ulipristal by měl být používán s opatrností

Lidé s těžkým astmatem

Lidé s problémy s játry nebo ledvinami

Ženy užívající hormonální antikoncepci, jako je antikoncepční pilulka

Skladování ulipristal acetátu

Lék uchovávejte v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, mimo dosah tepla, vlhkosti a přímého světla. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Neuchovávejte zastaralé léky nebo léky, které již nejsou potřebné.

Zeptejte se svého zdravotnického odborníka, jak byste měli likvidovat jakýkoli lék, který nepoužíváte.

Kde koupit Ulipristal acetát?

Můžete mít hluboké znalosti ulipristal acetátu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Těšíme se na váš dotaz.


Back