Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Použití a funkce diklofenak draselný

May 06, 2017

Diklofenak draselnýje derivát kyseliny hydroxyethanová chemicky označené jako 2-[(2,6-dichlorophenyl) amino] hydroxyethanová kyselina dihydrogen sůl. Molekulová hmotnost je 334.25. Jeho sumární vzorec je C14H10Cl2NKO2.

Diklofenak draselnýje slabě nažloutlé až světle béžové, prakticky bez zápachu, lehce hygroskopická krystalický prášek. Je snadno rozpustný v methanolu, rozpustný v ethanolu, špatně rozpustná ve vodě a prakticky nerozpustný, v chloroformu a ve zředěné kyselině. Koeficient n oktanol/voda je 13.4 při pH 7.4 a 1545 při pH 5.2. Diklofenak draselný má disociační konstanta (pKa) 4.0 ± 0,2 při teplotě 25° C ve vodě.

Použití sušeného diklofenak draselný

Diklofenak se používá k úlevě od bolesti a otok (zánět) z různých mírných až středně bolestivých stavů. To se používá k léčbě bolesti svalů, bolesti zad, bolesti zubů, menstruační křeče a sportovní úrazy. To také snižuje bolest, otok, a ztuhlost kloubů způsobené artritidou. Snížení těchto příznaků pomůže vám udělat více běžných denních činností. Tento lék se nazývá nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID).

Pokud se léčí chronické onemocnění, jako je artritida, zeptejte se svého lékaře na 12týdenní léčby nebo pomocí jiné léky na léčbu bolesti. Viz také varování sekce.

Kde koupit diklofenak draselný prášek?

Můžete mít hluboké porozumění diklofenak draselný prášku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína monomeru, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back