Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Použití kapsaicinového prášku - FZBIOTECH

Dec 20, 2018

Capsaicin jako odpuzující prostředek byl používán jako funkční plastové granule a povlaky pro výrobu termitů, proti hlodavcům, pro použití v kabelech, podzemních objektech a výrobě civilního nábytku.

Kapsaicinový prášek je obecný termín pro alkaloidy vanilové amidy, které vyrábějí kořenité chuti v ovoci chilli papriček a mají silné podráždění pro širokou škálu organismů a lidí.
Přírodní kapsaicinové práškové produkty pro bílé nebo nažloutlé jehlicovité krystaly, celkový obsah kapsaicinu ve výrobcích 95% podle obsahu je rozdělen na: kapsaicin přibližně 60%, dva vodík kapsaicin asi 30%, kapsaicin kapalina asi 7% vodorovný vodík kapsaicin přibližně 1%, vysoký kapsaicin přibližně 1%.

Capsaicin powder

Použití prášku kapsaicinu
Kapsaicinový prášek má silný analgetický a protizánětlivý účinek. Národní agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) potvrdila, že nebyl nalezen žádný důkaz o tom, že je kapsaicin škodlivý pro lidi. Používá se hlavně při výrobě jednostranné nebo složené masti a dalších přípravků, které jsou široce používány při léčbě artritidy, bolesti svalů, bolesti zad, cévního zánětu a herpes zoster po zbytkové neuralgii a jiných nemocech.
Netoxická biologická antivegetační barva vyrobená z kapsaicinu jako aktivní složky, která zabraňuje uchycení mořského života, je široce využívána na mořských lodích, aby zabránila upevnění mořského života a zajistila normální plavbu lodí v moři.
Capsaicin jako odpuzující prostředek byl používán jako funkční plastové granule a povlaky pro výrobu termitů, proti hlodavcům, pro použití v kabelech, podzemních objektech a výrobě civilního nábytku.

Kde koupit prášek Capsaicin?
Můžete mít hluboké pochopení prášku kapsaicinu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel kapsaicin, byl věnován poskytování různých kapsaicin s příznivou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back