Banner
Domů > Znalosti > Obsah

co je aceklofenak, užívá výhody aceklofenaku

Mar 27, 2017

Aceklofenak je nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID) analogický s diklofenakem. Používá se k úlevě od bolesti a zánětu při revmatoidní artritidě, osteoartritidě a ankylozující spondylitidě.

Neměl by být podáván osobám s porfyrií nebo kojícími matkami a nedoporučuje se jim dětem. Během těhotenství by se měla těmto těm zabránit, protože existuje nebezpečí, že u novorozenců bude mít patentový duktus arteriosus.

Výhody aceklofenaku

1. Zánět a bolest.

2. chirurgická trauma;

3. chirurgie;

4. Plastická chirurgie;

5. infekce;

6. Dermatologie;

7. Stomatologie;

8. Obsterová a gynekologická léčba;

9. sinusitida a bronchitida;

10. Artritida.

Jak užívat aceklofenak

Než začnete užívat aceklofenak, přečtěte si od výrobce balení vytištěný informační leták výrobce. Leták výrobce vám poskytne více informací o tabletech a poskytne úplný seznam vedlejších účinků, které byste mohli při jejich užívání zaznamenat.

Vezměte aceklofenak přesně podle pokynů svého lékaře. Obvyklá dávka pro dospělé je jedna 100 mg tableta užívaná dvakrát denně, nejlépe ráno a večer.

Vezměte si dávku s občerstvením nebo jen po jídle. To pomůže chránit váš žaludek před vedlejšími účinky, jako je porucha trávení.

Tablety prohltněte celé s nápojem vody. Tablety nehubujte ani neházejte.

Jestliže jste zapomněl (a) vzít dávku, vezměte ji co nejdříve, dokud si neuvědomíte, že není čas na další dávku, v takovém případě vynechte vynechanou dávku. Neberte dvě dávky dohromady, abyste vydělali vynechanou dávku.

Může aceklofenak způsobit problémy?

Spolu s jejich užitečnými účinky mohou většina léků způsobit nežádoucí vedlejší účinky, i když ne každý je zažívá. Níže uvedená tabulka obsahuje některé z nejčastějších příznaků spojených s aceklofenacem. Úplný seznam naleznete v informačním letáku výrobce dodaném s tímto léčivým přípravkem. Nežádoucí účinky se často zlepšují, jak se vaše tělo přizpůsobuje novému léku, ale poraďte se s lékařem nebo lékárníkem, jestliže některý z následujících postupů pokračuje nebo se stává obtížným.

Kde koupit Aceclofenac?

Můžete mít hluboké pochopení prášku aceklofenaku. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back