Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je Argireline?

Mar 14, 2017

Argireline prášek je jedinečný nový peptid, který snižuje míru stávajících vrásek na obličeji a byl prokázán jako účinný proti jejich vývoji. Bylo prokázáno, že inhibuje tvorbu komplexu SNARE (jádro membránových proteinů, které zprostředkovávají neuronální exocytózu), stejně jako uvolňování katecholaminů. Tyto inhibice poskytují anti-aging aktivitu acetylhexapeptidu- 3 ( ARGIRELINE ); oni úzce souvisí se základními biochemickými mechanismy tvorby winkle.

Kontrolované studie také ukázaly, že hloubka obličeje může být snížena, zejména na čele a kolem očí, a že Acetyl Hexapeptide-3 ( ARGIRELINE ) může zabránit zjevnému stárnutí pokožky obličeje.

Společné použití

Přípravek Argireline se používá v pokusech o snížení viditelných účinků stárnutí tím, že snižuje hluboké vrásky a linie, které se vyskytují kolem čela a očí.

Chemicky, když se působí jako řešení konkrétních oblastí obličeje, inhibuje Argireline reakce, které způsobují, že svaly se pohybují nebo se srážejí - například při vytváření výrazů obličeje, jako je usmívat se nebo zamračit se.

Testování účinnosti

Při klinickém testování se emulze obsahující 10% roztoku acetylhexapeptidu 3 (ARGIRELINE) aplikuje dvakrát denně kolem očí. Bylo zjištěno, že závažnost vrásek kolem očí se po 15 dnech léčby snížila až na 17% a po 30 dnech léčby až o 27%, což vedlo k navržené hypotéze biochemických mechanismů.

Kde koupit Argireline prášek?

Můžete mít hluboké porozumění společnosti Argireline. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back