Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je Argireline? Výhody a použití přípravku Argireline

Apr 08, 2017

Ukázalo se, že prášek z argireliny má schopnost snížit vrásky v klinických studiích, existují však obavy, že to je vše, co může udělat. Tvůrci přiznávají, že nebudou vytvářet mladší kůži, ani pomáhá opravovat kolagen nebo podporovat zdravější kůži. Tam byl také kontroverze nad možností, že způsobuje pokožku propadá s opakovaným používáním.

Co je Argireline?

Argirelin je chemická sloučenina, která je oficiálně známá méně chytlavým názvem acetylhexapeptid-3, CAS num je 616204-22-9. Ve snaze lépe prodávat chemické sloučeniny spotřebitelům, výrobci kosmetických výrobků nazývají směs Argireline.

Chemicky řečeno, Argirelin je peptid. Chemická sloučenina je shromážděna v laboratořích, což z ní činí syntetickou příchuť. Samotný peptid je fragment SNAP-25. Pravděpodobně jste nikdy neslyšela o SNAP-25, ale o Botoxu jste slyšeli: SNAP-25 je substrát botulotoxinu, lépe známý jako Botox.

Jak působí přípravek Argireline?

Argireline působí podobným způsobem jako Botox.

Nejdříve použijete Argireline na pokožku. Obvykle se dodává jako součást séra proti stárnutí a může být smíchán s dalšími složkami.

Po aplikaci přípravku Argireline se postupně vstřebává do pokožky.

Jakmile je přípravek absorbován, Argireline zabraňuje reakcím, které způsobují, že se svaly obličeje pohybují nebo se smršťují. Když se usmějete nebo mračíte, vaše obličejové svaly jsou méně pravděpodobné, že se budou pokrývat podél linie vrásek.

Výhody přípravku Argireline

1) Argireline snižuje stávající vrásky na obličeji.

2) Argireline je účinná proti vzniku nových vrásek.

3) Argireline snižuje hloubku vrásek způsobených kontrakcí svalů z výrazů obličeje, zejména u očí a na čele

4) Chemicky, když se Argireline aplikuje jako řešení konkrétních oblastí obličeje, inhibuje reakce, které způsobují, že svaly se pohybují nebo se srážejí - například při vytváření výrazů na obličeji, jako je úsměv nebo zamračení.

Kde koupit Argireline prášek?

Můžete mít hluboké porozumění prášku Argireline. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back