Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je bimatoprostum prášek?

Mar 21, 2017

Bimatoprostu prášekje analog prostaglandinu lze lokálně (jako oční kapky) kontrolovat průběh zeleného zákalu a v řízení oční hypertenze. Snižuje nitrooční tlak (IOP) tím, že zvyšuje odtok vodné tekutiny z očí.

Farmakodynamika:

Bimatoprostuje prostamid, strukturální syntetický analog prostaglandinu oční hypotenzivum aktivitou, která je chemicky příbuzný prostamid F. Selektivně napodobuje účinky přirozeně se vyskytujících látek, prostamidy. Bimatoprostu snižuje nitrooční tlak (IOP) u lidí. Zvýšená IOP představuje hlavní rizikový faktor pro ztráty glaukomové pole. Vyšší úroveň IOP, tím větší pravděpodobnost poškození zrakového nervu a ztráty vizuálního pole.

Mechanismus účinku:

BimatoprostuPředpokládá se, že snížit nitrooční tlak (IOP) u člověka zvýšením odtoku komorové přes trabekulární síť a uveosklerální cesty. Bimatoprost redukuje tlak v oku napodobováním akce vyskytující prostaglandin. Prostaglandiny jsou skupinou chemických látek, na mnoha místech v těle. V oku zvyšují odtok komorové vody z oka. Bimatoprostu prášek je syntetická sloučenina vztahující se k jednomu z přirozené prostaglandiny a funguje zvýšením odtoku komorové vody z oka. Bimatoprostu může také snížit výši vodného zákalu v oku. Obě tyto účinky snižují nitrooční tlak.

Jak používat kapky bimatoprost:

Pomocí kapky bimatoprost, podle pokynů vašeho lékaře. Zkontrolujte štítek na lék pro přesné pokyny dávkování.

Používání bimatoprostu kapky večer, Pokud Váš lékař nerozhodne jinak.

Měkké kontaktní čočky může absorbovat chemikálie v kapky bimatoprost. Vyjměte kontaktní čočky, před použitím kapky bimatoprost; čočky mohou být umístěny v očích 15 minut po aplikaci bimatoprostu kapek.

Umyjte si ruce před a po použití kapky bimatoprost.

Zakloňte hlavu dozadu. Pomocí ukazováčku, Stáhněte dolní víčko od oka tvoří váček. Drop lék do vaku a jemně zavřete oči. Okamžitě použít prst k vyvinutí tlaku na vnitřek rohu víčka pro 1 až 2 minuty. Není blikání. Odstraňte přebytečný lék kolem očí s čistou, suchou tkání, dávejte pozor, abyste se nedotkli oka. Umyjte si ruce odstranit jakýkoli lék, který může být na ně.

Aby se zabránilo plýtvání kapky bimatoprost, nemačkejte láhev. Otočte lahvičku vzpřímené, ihned po vydání kapka.

Zabránit kontaminaci léku bakterie, nedotýkejte se špička aplikátoru na libovolném povrchu, včetně očí. Uchovávejte obal těsně uzavřený.

Používání bimatoprostu klesne alespoň 5 minut mimo jiné léky, které vložíte do oka.

Nadále používat kapky bimatoprost, i v případě, že budete cítit dobře. Nenechte si ujít žádnou dávku.

Pokud jste vynechal(a) dávku kapky bimatoprost, používejte co nejdříve. Pokud je téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit ke svému pravidelnému rozvrhu dávkování. Nepoužívejte 2 dávky najednou.

Zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče jakékoliv dotazy můžete mít o jak používat kapky bimatoprost.

Kde koupit Bimatoprost?

Můžete mít hluboké porozumění bimatoprostu prášku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína monomeru, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Těšíme se Váš dotaz.


Back