Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je biologický pesticid?

Aug 08, 2015

Biopesticidy, které jsou kontraktem "biologických pesticidů", zahrnují několik druhů intervencí pro ochranu proti škůdcům:


1. Mikrobiální pesticidy
2. Biochemické pesticidy
3. Ochranné látky zabudované do rostlin (PIP)
4. RNAi pesticidy


Biopesticidy jsou některé druhy pesticidů odvozených z takových přírodních materiálů, jako jsou zvířata, rostliny, bakterie a určité minerály. Biopesticidy jsou biologické nebo biologicky odvozené látky, které se obvykle používají způsobem podobným chemickým pesticidům, přátelská cesta. Všechny produkty pro ochranu proti škůdcům, zejména mikrobiální pesticidy, účinná kontrola vyžaduje odpovídající formulaci a použití.


Biopesticidy pro použití proti chorobám plodin se již ustavily na různých plodinách. A hlavní oblast růstu biopesticidů je v oblasti ošetření osiva a změn půdy.


Výhoda:
1. Biopesticidy jsou obvykle přirozeně méně toxické než běžné pesticidy
2. Biopesticidy obecně postihují pouze cílový škůdce a blízce příbuzné organismy, na rozdíl od širokého spektra, konvenčních pesticidů, které mohou působit na různé organismy, jako jsou ptáci, hmyz a savci.
3. Biopesticidy jsou často účinné ve velmi malých množstvích a často se rychle rozkládají, což vede k nižším expozicím a do značné míry se vyhýbá problémům znečištění způsobeným konvenčními pesticidy
4. Při použití jako součásti programů integrované ochrany škůdců (IPM) mohou biopesticidy značně omezit používání konvenčních pesticidů, zatímco výnosy plodin zůstávají vysoké.


Aby uživatelé mohli účinně a bezpečně používat biopesticidy, uživatelé potřebují mnoho vědět o tom, jak škůdci zvládnout, a musí pečlivě dodržovat všechny pokyny na etiketě.

Související produkty: Nikotin , Matrina , Celastrus Angulatus , Toosendanin , Sanguinarin , Pyrethrin , Capsaicin a tak dále.

Back