Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je to bupivakainové dobroty bupivakainu a jeho vedlejší účinky

Apr 17, 2017

Bupivakain , prodávaný pod značkou Marcaine , je lék používaný ke snížení pocitu v určité oblasti. Používá se injekcí do oblasti, kolem nervu, který zásobuje oblast nebo do epidurálního prostoru páteřního kanálu. Je k dispozici v kombinaci s malým množstvím epinefrinu, aby se prodloužil. Obvykle začíná pracovat během 15 minut a trvá 2 až 8 hodin.

Hydrochlorid bupivakainu je dostupný v sterilních izotonických roztocích s epinefrinem (jako bitartrát) a bez něj 1: 200 000 pro injekci pomocí lokální infiltrace, bloku periferních nervů a epidurálních bloků a kalorií. Roztoky hydrochloridu bupivakainu mohou být autoklávovány, pokud neobsahují epinefrin. Řešení jsou čiré a bezbarvé.

Bupivakain je chemicky a farmakologicky příbuzný místním anestetikům aminoacylů. Je to homolog mepivakainu a chemicky souvisí s lidokainem. Všechny tři z těchto anestetik obsahují amidovou vazbu mezi aromatickým jádrem a aminoskupinou nebo piperidinovou skupinou. V tomto ohledu se liší od lokálních anestetik prokainového typu, které mají esterovou vazbu.

Bupivakainové vedlejší účinky

Získejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud máte některý z těchto příznaků alergické reakce: kopřivka, červená vyrážka, svědění; kýchání, potíže s dýcháním; těžké závratě, zvracení; otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla.

Informujte okamžitě vaše ošetřovatele, pokud máte některý z těchto závažných nežádoucích účinků:

pocit úzkosti, neklid, zmatenost nebo jako bys mohl vyjít;

problémy s projevem nebo zrakem;

zvonění v uších, kovová chuť, necitlivost nebo brnění kolem úst nebo třes;

záchvaty (křeče);

slabé nebo mělké dýchání;

rychlá srdeční frekvence, lapalost, pocit neobvykle horké;

pomalá srdeční frekvence, slabý puls;

močení méně než obvykle nebo vůbec ne.

INDIKACE A POUŽITÍ

Bupivacain hydrochlorid je indikován k výrobě lokální nebo regionální anestezie nebo analgezie pro chirurgické, zubní a orální chirurgické výkony, diagnostické a terapeutické postupy a pro porodnické procedury. Pouze koncentrace 0,25% a 0,5% jsou indikovány pro porodní anestezii. (Viz VAROVÁNÍ.)

Zkušenosti s neobstérickými chirurgickými výkony u těhotných pacientů nestačí k tomu, aby se doporučilo u těchto pacientů užít 0,75% koncentrace Bupivacaine Hydrochloridu.

Kde koupit Bupivacaine prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o prášku bupivakainu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back