Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je květinový prášek Butterfly Pea?

Oct 28, 2020

Co je květinový prášek Butterfly Pea?

Motýlí květ hrachu, původem z Latinské Ameriky, je typická tropická rostlina révy vinné, která kvete po celý rok. Anglický název: hrachový motýl, latinský název: Clitoria ternatea, thajský název" Dok Anchan"; čínský název je květ motýlího hrachu, modrý motýlí květ, modrý motýl, motýlí modrý květ a další aliasy, jako je hrachový motýl a fazole bi. Kořeny a semena jsou jedovaté a při konzumaci lidmi a zvířaty se může objevit nevolnost, zvracení a průjem. Může být použit jako okrasná rostlina. Květy jsou velké a modré, připomínající motýly.

Butterfly Pea Flower

Butterfly Pea Flowers, také známé jako" modrý hrášek" nebo&"asijské pigeonwings, GG"; jsou nápadný modrofialový květ, který roste v jihovýchodní Asii. Jeho mateřská rostlina poskytuje hrášek, který je jedlý, když je mladý.

1) Malé suché modrofialové květinové květy rozemleté ​​na hladký prášek

2) Mírná rostlinná chuť

3) Používá se hlavně k barvení nápojů nebo rýže

Bezlepkový; Vegan; BEZ GMO; Bezlepkový ; Nulový cukr

CQ0A3129

FZBIOTECH je profesionální výrobce a dodavatel květinového prášku Butterfly Pea z Číny. Máme vysoce čistý květinový prášek Butterfly Pea na prodej a dostatek zásob. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici vzorky zdarma, pokud si chcete koupit na zkoušku. Uvítací kontaktsales@fengzusw.com. Vždy vám poskytneme řešení typu „vše v jednom“.


Back