Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je diklofenak nežádoucí účinky a použití diklofenaku

Mar 29, 2017

Co je to diklofenak?

Diklofenak je nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Tento léčivý přípravek působí redukcí látek v těle, které způsobují bolest a zánět.

Diklofenak se používá k léčbě mírné až středně těžké bolesti nebo příznaků a příznaků osteoartrózy nebo revmatoidní artritidy. Značka Cataflam tohoto léku se používá také k léčbě menstruačních křečí.

Diklofenakový prášek (Cambia) se používá k léčbě migrénového bolesti hlavy. Cambia bude léčit jen bolest hlavy, která již začala. Nebude to bránit bolesti hlavy ani snížit počet útoků.

Před užitím tohoto léku

Diklofenak může zvýšit riziko smrtelného srdečního infarktu nebo mrtvice, zvláště pokud ho užíváte dlouhodobě nebo užíváte vysoké dávky nebo jestliže máte onemocnění srdce. Dokonce i lidé bez srdečních onemocnění nebo rizikových faktorů mohou mít při užívání tohoto léku mrtvici nebo infarkt.

Tento lék nepoužívejte těsně před nebo po operaci bypassu srdce (bypass koronární arterie nebo CABG).

Diklofenak může také způsobit krvácení žaludku nebo střeva, což může být fatální. Tyto stavy se mohou vyskytnout bez varování během užívání tohoto léku, zejména u starších dospělých.

Diklofenak byste neměli užívat, pokud jste na něj alergický, nebo jste někdy měl (a) astmatický záchvat nebo těžkou alergickou reakci po užívání aspirinu nebo NSAID.

Vedlejší účinky diklofenaku

Získejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud máte známky alergické reakce na diklofenak: kýchání, dýchací nebo vyčerpaný nos; dýchavičnost nebo dýchací potíže; kopřivka; otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla.

Získejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud máte příznaky infarktu nebo mozkové příhody: bolest na hrudi se rozšiřuje na čelist nebo rameno, náhlá znecitlivělost nebo slabost na jedné straně těla, nezřetelná řeč, pocit dechu.

Mezi obvyklé vedlejší účinky diklofenaku patří:

porucha trávení, plyn, bolest žaludku, nevolnost, zvracení;

průjem, zácpa;

bolest hlavy, závratě, ospalost;

ucpaný nos;

svědění, zvýšené pocení;

zvýšený krevní tlak; nebo

otoky nebo bolest v pažích nebo nohou.

Kde koupit diklofenak prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o prášku diklofenaku. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back