Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je extra panenský kokosový olej a frakční kokosový olej

Jul 10, 2017

Co je extra panenský kokosový olej?

Pro naše produkty dáváme přednost co nejmenšímu zpracování, protože chceme olej, který je co nejblíže původnímu zdrojovému materiálu, jaký můžeme získat. Oleje označené "panenka" nebo "extra panenka" jsou typicky nerafinované, což znamená, že nebyly vystaveny chemikáliím, které by mohly potenciálně zůstat pozadu, aby se dostaly na kůži, nebo které by mohly poškodit některé přírodní složky oleje.

Chcete-li být jasné: Rafinované oleje nemusí být nutně vystaveny chemikáliím - některé mohou být ošetřeny pouze teplem nebo jíly, aby se filtr a olej čistili. Ale celkově jsou panenské oleje nejméně zpracovány ze všech dostupných olejů, udržují více přírodních složek a obvykle testují vyšší hodnoty pro antioxidanty a živiny.

Ve studii z roku 2009 např. Výzkumníci porovnali antioxidační kapacitu panenského kokosového oleje s olejem, který byl rafinován, bělen a deodorizován. Zjistili, že panenský kokosový olej má vyšší antioxidační kapacitu než olej, který byl výrazně zpracován.

Co je frakcionovaný kokosový olej?

Jedna věc o extra panenský kokosový olej: je tuhá při pokojové teplotě. Proto Vás varujeme, že náš olej z kokosového těla a obličeje se může ztuhnout při chladnějších teplotách a proč naše kokosová medová maska je spíš jako máslo než krém. Je to snadné jej změkčit - pár minut v horké vodě nebo zahřáté mezi vašimi rukama nebo prsty bude dělat trik.

Pro naše oleje na obličej jsme však potřebovali typ kokosového oleje, který by činil tři věci:

Dobře promíchejte s jinými oleji ve výrobku.

Snadno a rychle proniknout do pokožky.

Moisturize bez ucpání pórů.

Extra panenský olej, kvůli jeho přirozenému složení, nesedí do účtu. Vzhledem k tomu, že kokosový olej je tak vynikající hydratační náplň, nechtěli jsme ho opustit z našich olejových formulací na obličej. Takže jsme potřebovali alternativu.

Frakcionovaný kokosový olej , nazývaný také "kapalný kokosový olej", splňuje naše požadavky. V podstatě je to forma oleje, která má odstraněné mastné kyseliny s dlouhým řetězcem hydrolýzou a parní destilací. Pouze tato změna činí kapalinu oleje při pokojové teplotě a prodlužuje trvanlivost produktu.

Existují tři základní typy mastných kyselin - krátký, středně dlouhý a dlouhý řetězec. Mastné kyseliny s dlouhým řetězcem mají více atomů uhlíku, což znamená, že vyžadují vyšší teploty, aby se roztavily. Tuky, které jsou při pokojové teplotě pevné, mají delší délky řetězců - tedy kokosový olej.

Jednou z mastných kyselin, která se většinou odstraňuje frakcionací, je kyselina laurová - druh "zdravého" nasyceného tuku, který se nachází ve vysokých množstvích v olejích z kokosových a palmových jader. Je to skvělý tuk v péči o pleť, protože je tak zvlhčující a čistící. Odstranění, nicméně, nám dává tekutý výrobek, který potřebujeme k použití v předmětech, jako jsou naše bylinné obličejové oleje.

Kde koupit Frakční kokosový olej?

Můžete mít hluboké pochopení frakcionovaného kokosového oleje. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back