Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je frakční kokosový olej

Jan 03, 2019

Frakcionační kokosový olej je 100% přírodní základový olej, lze okamžitě absorbovat kůží, velmi vhodný pro masážní úpravu a jako olej pro péči o pokožku, textura čistě zvlhčující, může přinést pokožce vrstvu ochranného filmu a hladkých pórů, jakákoliv kůže je vhodná pro suchý nebo špatný stav nejlepší kůže.


Fractionation coconut oil

Frakcionací je použití destilace pro odstranění mastných kyselin s dlouhým řetězcem, což zanechává střední řetězec a krátký řetězec mastných kyselin, takže mastné kyseliny s dlouhým řetězcem snadno oxidují a nestabilní stav je také vyřešeno, takže život zachování rozštěpeného kokosu olej je delší. Kokosový olej sám o sobě má větší účinnost, bohatou na kyselinu sublinovou, stabilita nervového zánětu je docela dobrá.

Po rozmazání nechte saténový hladký dotek, který není tak mastný jako ostatní rostlinné základní oleje. Frakcionovaný kokosový olej může být plně integrován s jinými esenciálními oleji, bezbarvý, bez chuti, nenechávejte olejové skvrny, nezhorší se.

Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel frakcionace kokosového oleje, se věnuje poskytování frakcionace kokosový olej s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back