Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je to L-argininový prášek

Feb 25, 2019

Arginin je aminokyselina, která se nachází v mnoha potravinách. To bylo poprvé izolováno vědci v druhé polovině 19. století, nejčastěji ve formě l-argininu (L-arginin), který lze zakoupit jako živinu v mnoha obchodech se zdravou výživou. Kromě toho tato aminokyselina obsahuje také potraviny, jako je maso, mořské plody a zelenina.

l-arginine

Za normálních okolností může lidské tělo produkovat určité množství argininu a může vyhovět většině potřeb těla. Zbytek lze získat konzumací různých druhů masa a zeleniny. Existuje však mnoho zdravotních problémů, které mohou oslabit jejich vlastní výrobní kapacitu. Pokud k tomu dojde, musí být doplněna konzumací potravin bohatých na arginin a pokud je to možné, měly by být užívány výživové doplňky.

Přínosy přírodních aminokyselin, jako je arginin, pro zdraví, se liší. Udržování přiměřeného počtu hladin aminokyselin může pomoci snížit krevní tlak a zvýšit citlivost těla na inzulín. Arginin je nezbytný pro zdraví imunitního systému a pomáhá urychlit proces regenerace. U mužů arginin pomáhá udržovat aktivitu a produkci spermií a snižuje tak pravděpodobnost neplodnosti na nejnižší bod. Arginin má účinek na podporu krevního oběhu v těle, mužů i žen.

Kde koupit L-argininový prášek?
Možná máte hluboké znalosti o Arginine. Xi'an Fengzu Biological Techology Co., Ltd., jako čínský profesionální dodavatel prášku L-argininu, se věnuje poskytování argininu. s příznivou cenou. Můžete poslat e-mail na sales@fengzusw.com přímo za konkurenceschopnou cenu a profesionální znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back