Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je Kyselina mandlová a výhody

May 12, 2017

Kyselina mandlováalfa hydroxy kyseliny (AHA) je extrahován z hořké mandle. Má dlouhou, bezpečné historie využití v medicíně jako orální antibiotikum, ale teprve nedávno se stal populární v péči o pleť. Její využití v péči o pleť byla průkopníkem Dr. Fulton, jeden z výzkumníků, kteří vyvinuli Retin-A. Podle jeho názoru Kyselina mandlová je nejlepší kůže, která je aktivní od Retin-A. Klinické studie ukázaly, že pravidelné používání dovolené na ošetření (séra/krémy) významně snížit akné a melasma.

Přínosy mandlová kyselina prášku

Kyselina mandlovájsou výrazně ztraceny, pokud je použito jako peeling.  Kyselina mandlová dramaticky zlepšuje akné a pigmentace po akné, ale klinický výzkum ukazuje, že toho je dosaženo aplikací pravidelné dovolené na ošetření. Tento průvodce vám řekne, co je to Kyselina mandlová a jak lze nejlépe využít zajímavých vlastností.

Existuje spousta dezinformací o jak alfa Hydroxy kyseliny jsou nejvhodnější, zejména pokud jde o prodej "slupky." Některé peelingy nabídka může být velmi škodlivé. Ostatní jednoduše nenabízejí žádné reálné dlouhodobé výhody, i přes nepříjemnosti a prostojů zapojených.

Kyselina mandlovázejména se stala známou jako vynikající volbou pro léčbu akné dospělých, mizí hyperpigmentace a snížení důsledků poškození sluncem. Abyste co nejlépe pochopili, proč mandlová loupe, nejsou efektivní způsob, jak využívat Kyselina mandlová, je důležité pochopit, co Kyselina mandlová je a proč je to tak blahodárně na kůži.

Kde koupit mandlová kyselina prášek?

Můžete mít hluboké porozumění mandlová kyselina prášku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína monomeru, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back