Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je přírodní astaxanthinový prášek?

Nov 02, 2020

Přírodní astaxanthinový prášekje také známý jako astaxanthin. V roce 1933 byl z krevet, krabů a dalších vodních produktů extrahován fialovočervený krystal, který byl později určen jako karotenoid blízce příbuzný astaxantinu, proto byl pojmenován astaxantinový prášek. To je široce nalezený v krevetách, krabech, rybách, ptácích, některých řasách a houbách. Jako karotenoid bez provitaminu A nelze astaxanthin v těle zvířete přeměnit na vitamin A, ale má stejný antioxidační účinek jako karotenoidy. Jeho schopnost uhasit singletový kyslík a zachytit volné radikály je lepší než β-karoten je více než 10krát vyšší a více než 100krát silnější než vitamin E. Lidé jej také nazývají&„super vitamin E GG“. Astaxanthinový prášek byl široce uznáván pro své antioxidační, barvicí a imunitní vlastnosti. USA a další země povolily jeho použití při výrobě jako potravinářská přídatná látka. Jako přírodní přísada do potravin má široké vyhlídky na rozvoj.

Natural Astaxanthin powder

Naše společnost se zaměřuje na výzkum a výrobu prášku přírodního astaxantinu a má vlastní základnu pro výsadbu solných řas. Aktuální specifikace jsou 1%, 2%, 3%, 5% a 10%, které lze také přizpůsobit podle požadavků zákazníka.

Astaxanthin powder

Naše společnost prošla Halal, Kosher, FDA a SGS certifikací a prošla evropskou ekologickou certifikací.

FZBIOTECH je profesionální výrobce a dodavatel prášku z přírodního astaxantinu v Číně, pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici vzorky zdarma, uvítací kontaktsales@fengzusw.com.

FZBIOTECH, vždy vám poskytne řešení typu „vše v jednom“.


Back