Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je Pramiracetam Využívá výhody a vedlejší efekty

Jun 30, 2017

Pramiracetam je syntetický racetamový derivát pro účely kognitivního zesílení s předběžnými důkazy, které podporují jeho použití při napomáhání vzniku dlouhodobé paměti. I když mechanismy nejsou vůbec známy, mohlo by to zvýšit syntézu acetylcholinu.

Výhody pramiracetamového prášku

Pramiracetam může mít podobný přínos jako mnoho jiných závodů. Účinky se zdají být přísně spojeny pouze s nootropními účely. Úzkost nebo nálada se nezdá být ovlivněna kvůli omezenému účinku léčiva na receptory regulující náladu a jejich příslušné chemické látky (dopamin, serotonin a GABA). Zprávy se pravděpodobně liší podle zkušeností s přípravkem Pramiracetam, ale obecný konsenzus spočívá v tom, že má nějaké silné nootropní funkce.

SIDE-EFEKT Pramiracetam prášek

Výše uvedené jsou jen některé z běžných nežádoucích účinků přípravku Pramiracetam. Bylo prokázáno, že je velmi dobře tolerováno a zdá se, že tyto problémy se objevují při vyšším dávkování nebo u osob, které jsou vůči látce příliš citlivé. Vyhýbání se vysokým dávkám a testování citlivosti před použitím sníží tyto šance. Existují omezené lékové interakce s Pramiracetamem, ale přesto je stále nejlepším postupem před zahájením léčby mluvit s praktickým lékařem. Jako vždy, nikdy nepoužívejte tyto doplňky, pokud jste těhotná nebo kojíte, protože to může mít vliv na vývoj vašeho dítěte.

Vedle chuti a doprovodného spalování jsou vedlejší účinky pramiracetamu poněkud podobné nežádoucí účinky obecně. To zahrnuje bolesti hlavy, pokud se vaše chirina v mozku nedostává na cholin. Zatímco to není potvrzený nebo zkoumaný jev, je to ten, který členové komunity často připomínají.

Kde koupit Pramiracetam prášek?

Můžete mít hluboké pochopení pramiracetamového prášku. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back