Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je přípravek Pregabalin užívá účinnost Nežádoucí účinky a koupit

Apr 11, 2017

Pregabalin , prodávaný pod značkou Lyrica mezi jinými, je lék používaný k léčbě epilepsie, neuropatické bolesti, fibromyalgie a generalizované úzkostné poruchy. Jeho použití pro epilepsii je jako doplňková terapie pro částečné záchvaty se sekundární generalizací nebo bez ní u dospělých. Některá mimoškolní použití pregabalinu zahrnují syndrom neklidných nohou, prevenci migrény, sociální úzkostné poruchy a stažení alkoholu. Při použití před operací se nezdá, že ovlivňuje bolest po operaci, ale může snížit užívání opioidů.

Pregabalin je používán

Léčba fibromyalgie nebo bolesti nervů způsobené určitými stavy (např. Šindel, problémy s diabetickým nervem, poranění míchy). Používá se také v kombinaci s jinými léky k léčbě určitých typů záchvatů. Může být také použita pro jiné podmínky, které určil lékař.

Pregabalinový prášek je antikonvulzivní a neuropatická bolest. Přesně, jak funguje pregabalin, není známo. To je myšlenka se váže na určité oblasti v mozku, které pomáhají snížit záchvaty, nervové bolesti a úzkost.

Jak používat pregabalin

Přečtěte si příručku o léčivém přípravku a, pokud je k dispozici, leták s informacemi o pacientovi, který vám poskytl váš lékárník, dříve než začnete užívat pregabalin a pokaždé, když dostanete náplň. Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto informací, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Vezměte tento lék ústami podle pokynů svého lékaře, obvykle 2 až 3krát denně s jídlem nebo bez jídla. Dávkování je založeno na Vašem zdravotním stavu, funkci ledvin a reakci na léčbu.

STRANA ÚČINKY VÝSTRAHA

Antiepileptické léky byly spojeny se zvýšeným rizikem sebevražedného myšlení a chování. Každý, kdo uvažuje o použití antiepileptických léků, musí vyvážit toto riziko sebevraždy s klinickou potřebou. Pacienti, kteří jsou léčeni léčbou, je třeba pečlivě sledovat z důvodu klinického zhoršení, sebevražedných myšlenek nebo neobvyklých změn v chování.

Kde koupit prášek Pregabalin?

Můžete mít hluboké porozumění prášku přípravku Pregabalin. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back