Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je snížený glutatión (GSH)?

Dec 24, 2016

Každý, kdo viděl "rez" železa nebo oceli, zaznamenal výsledky oxidace. Je to známý příklad oxidace a kyslík je vlastně viníkem v rezu, vědci nadále používají termín "oxidovaný" k popisu molekulárního procesu, který nezahrnuje vždy kyslík.
Elektrony jsou malé, záporně nabité částice, které obíhají jádro buňky. Zvuk známý ze základní školy? Nikdy by to nebylo užitečné v reálném světě, ale je to. Každý atom má jádro, které obsahuje pozitivně nabité protony a obvykle neutrálně nabité neutrony
Když je počet protonů a elektronů stejný, čistý elektrický náboj je nulový a molekula je ve stabilním stavu. Když molekula má méně elektronů než protony, čistý náboj je pozitivní a je považován za "oxidovaný". Oxidované molekuly jsou nestabilní a hledají dostatečné elektrony, aby se staly elektricky neutrální. Tyto agresivně aktivní molekuly jsou známé jako volné radikály.Snížený glutathion
Glutathion chrání buňky před volnými radikály produkovanými oxidací. Může to udělat pouze tím, že zůstane v přirozeně sníženém stavu, takže je snadno dostupný pro neutralizaci volných radikálů tím, že s nimi spojuje. Jak GSH vázá, převádí se na oxidovanou formu, nazvanou glutathion disulfid. Poté enzym - glutathion reduktáza - jej vrátí zpět do redukovaného stavu. Poměr redukovaného GSH k oxidovanému GSH v buňkách lze použít k měření buněčné toxicity. V zdravých buňkách by 90% GSH mělo být ve své redukované formě.

Kde koupit Glutathion ?
Můžete mít hluboké znalosti o glutathionu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomerů, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back