Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je cholin glycerofosfát/alfa-GPC

Mar 31, 2017

L-alfa-Glycerylphosphorylcholine(Alfa GPC cholin alfoscerate) je přírodní sloučenina cholinu v mozku a v mléce. Je to také parasympathomimetic acetylcholin prekurzor, který může mít potenciál pro léčbu Alzheimerovy choroby a slouží jako nootropní doplněk stravy pro zvýšení paměť a poznávání.

L-α-glycerophosphatidylcholine (alfa-GPC) je nejjednodušší fosfolipidu a intermediární metabolit v cestě cholin. Kromě toho GPC slouží jako organické osmolyte v ledvinách a může hrát roli v pohyblivost spermií. Ve stravě je obvykle uvedena v malých množstvích.

Použití alfa GPC

Pouze potvrzené lékařské využití pro alfa Glycerylphosphorylcholine je pro odstranění bradavic a jiných kožních výrůstků, podle americké společnosti pro rakovinu. Vědci testovali na člověka snižuje hromadění kyseliny mléčné nebo laktátová acidóza, onemocnění zahrnující metabolismus nebo způsobil těžké zranění hlavy a malárie. Vedlejší účinky byly problém s této možné léčby.

Teorie/spekulace

Lékaři na University of Alberta byl výzkum mitochondrií v nádorových buňkách, podle ACS. Mitochondrie jsou malé funkční struktury uvnitř všech buněk. V laboratoři abnormální mitochondrie zdálo se udržet při životě rakovinné buňky. Protože alfa Glycerylphosphorylcholine může ovlivnit důležité enzym v mitochondriích, výzkumníci se domníval, že to může normalizovat mitochondrií v rakovinné buňky, které by mohly způsobit noncancerous fungovat.

Vliv cholin alfoscerate

Studie výzkumníků University of Alberta zveřejněné v lednu 2007 vydání "Nádorová buňka" ukázalo, že dichloroacetate zpomalil růst rakovinných buněk v laboratoři misky a že krysy pitné vody zacházet s touto látkou zažil mnohem pomalejší nádor růst než krysy, ne pití tohoto typu vody. Webové stránky University of Alberta vysvětluje, že dichloroacetate nemá vliv na rakovinné tkáně, na rozdíl od většiny typů chemoterapie.

Specifika cholin alfoscerate

"Nádorová buňka" studie zjistila, že dichloroacetate zabíjí rakovinné buňky mozku, prsu a plic. Laboratorní a zvířat výzkum zaznamenala ACS ukÆže sodný dichloroacetate vlivu na určité typy rakoviny. Záření se zdá účinnější proti rakovině prostaty buňky, pokud již byli vystaveni k dichloroacetate. Buňky rakoviny prsu u potkanů se nerozšířilo tolik Pokud potkani dostali tuto látku a mírně až středně invazivní rakoviny endometria buňky byly náchylnější k odumírat, když je vystavena dichloroacetate.

Bezpečnost cholin alfoscerate

Ve Spojených státech pouze lékařů zapojených do výzkumu s dichloroacetate sodným může získat legálně, protože se nejedná schválený lék nebo doplněk. Lidé mohou k účasti v klinických studiích s léčbou, a někteří mají získat on-line, podle ACS. ACS varuje, že někteří dodavatelé prodávají pouze průmyslové nebo technického alfa Glycerylphosphorylcholine, který není vyroben s stejné standardy kvality jako farmaceutické třídy formuláře. Alfa Glycerylphosphorylcholine také je spojena s mnoha vedlejšími účinky, včetně poškození nervů, což má za následek slabost a necitlivost, poškození jater a nízká hladina cukru. Navíc některé studie na zvířatech ukázaly, že dichloroacetate způsobuje rakovinu jater.

Kde koupitAlfa Glycerylphosphorylcholine/ Alfa GPC?

Můžete mít hluboké pochopeníAlfa Glycerylphosphorylcholine/ Alfa GPC. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína monomeru, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back